Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kifigyelték...

Mit csináljak, ha kifigyelték hol lakok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem igazán tudtam, milyen kategóriába soroljam a kérdést, de a sztori: Minden nap sétálok az edzőterembe, visszafele busszal megyek. A buszmegálló és a házam közötti 100 méteren már többször is jött velem szemben egy lepukkant ember (max 25 lehet), akit mindig nagyon ijesztőnek találtam, mert mikor már rég tovább ment és hátrafordultam, végig bámult. Na ma a város másik felében is sikerült meglátnia, és odajött, hogy én vagyok-e, aki tegnap utánafordult. És felsorolta, milyen autóink vannak, és hogy melyik házban lakok. Hát rendes összefostam magam, mert tényleg ott lakok, azokkal az autókkal. Lány vagyok, 18 alatti, és nem tudom, mit csináljak most. Persze letagadtam, azt mondtam nem engem látott, de ha ma is lát hazafele menet akkor elég gáz lesz a helyzet.. Vélemények? :( Más útvonalon nem tudok hazamenni, mivel mondom, 100 méter van a ház és a buszmegálló között.

2022. aug. 24. 12:13
1 2 3
 1/21 Menőcsajszi72 ***** válasza:
51%
Feljelenteni már próbáltad?
2022. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ma jött oda hozzám először, semmit sem tudok róla. Annyit, hogy mindig ugyanabban a zöld kabátban van.
2022. aug. 24. 12:19
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb apád jöjjön eléd, és meglátod, hogy akkor is figyelni fog-e...
2022. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Csak azt nem értem miért állsz le beszélgetni vele..?

Ha meg olyan félős vagy iratkozz be valami önvédelmi tanfolyamra.

2022. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%

kifigyelTÉK?

Esetleg ez a hibbant kifigyelte...


De én sem értem, miért állsz szóba idegennel? Nem tanították meg kiskorodban, hogy idegen bácsikkal nem szabad? :-D

2022. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Egyes, mire fel próbálna bárki bárkit feljelenteni az adott szituációban?

Szerinted milyen bűncselekmény valósult meg?

Folytatólagosan elkövetett nézés?

Engedély nélküli megszólítás?

2022. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%
Figyeld ki őt, csinálj fotókat róla, tedd ki plakátra hogy eltűnt.
2022. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem bácsi, max 25, mondtam. És nem leálltam vele beszélgetni, hanem megmondtam, hogy fogalmam sincs miről beszél.
2022. aug. 24. 13:28
 9/21 A kérdező kommentje:
Csak tanácsot szerettem volna kérni, mit tegyek, de a válaszokból ítélve nem akkor ügy. Bocsánat, ha valaki megbántottam azzal, hogy kétségbeestem. Még nem volt ilyenben részem.
2022. aug. 24. 13:32
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bocsánatot kérni mert alapvetően igazad van. De ez tipikusan olyan téma, amit a szüleid felé kell jelezni, a gyíkhu híresen bölcs és együttérző közössége ilyesmiben nem fog tudni érdemi segítséget nyújtani.
2022. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!