Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Eltephone-ért fizetni kell?

Az Eltephone-ért fizetni kell?

Figyelt kérdés
Első éves hallgató leszek az ELTE-n és most találtam meg ezt az eltephone dolgot, ami ugye internetet, ingyen hivást is biztosit. Arra lennék kiváncsi, hogy ennek van valami dija? Fizetni kell valamikor, ha igen mennyit?

2022. aug. 24. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A szolgáltatás weboldalán mit olvastál?
2022. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem irja a leirásba, hogy mennyi lenne. Ha megveszem azt irja, hogy 590ft, de azt sehol sem találtam, hogy akkor ez a megvétel meddig tart. Tehát, hogy egyszer veszem meg és az egytemista éveim alatt használhatom, vagy esetleg van valami havi dija. Erről nincs semmi.
2022. aug. 24. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És mi akadályoz meg, hogy a hiányzó információkért felkeresd az ügyfélszolgálatot?
2022. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 órája írtam nekik, de azóta sem kaptam választ. Annyi jött, hogy rövid időn belül jelentkeznek. Ezért irtam itt, hátha van olyan hallgató, aki igénybe vette már.
2022. aug. 24. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

elsőéves; ELTE-n, és díja; írja; leírásban


[link]


Minden tudnivaló megtalálható itt. A maxi korlátlan.

2022. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!