Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol éri meg jobban gördeszkát...

Hol éri meg jobban gördeszkát venni? (Skateboard-ra gondolok)

Figyelt kérdés
Kínaiban jobb venni vagy rendelni jobb? Vagy ugyan az kb? (Sport bolt a város másik felén van és nem szeretnék oda elmenni ha nem muszály) Olyan kéne ami bírja a strapát és nem kell attól izgulni hogy most fordúl e normálisan vagy nem, eddig Penny board-om volt azzal tanultam meg gördeszkázni, legalábbis menni, a gördeszkázást már 4 és fél hónapja keztem el, és mivel már tudok minden alapot ezért gondoltam elkezdem gyakorolni és tanulni a trükköket és stb, na ez most nem számít, előre is köszi a válaszokat.
2022. aug. 25. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Tesco, auchan meg annak testvéreit felejtsd el de gyorsan. Kizárólag GÖRDESZKÁS boltban szabad ilyeneket vásárolni. Néhány példa:

-Criminal skateshop

-Stég

-Medium skateshop


Az egyetlen kivételnek még a decathlont mondanám. Azok kezdésre kiválóak, de ha hosszú távra tervezel, akkor a fentiek közül tudom ajánlani őket.

Legfeljebb még facebookon belépsz a "minden magyar deszkás" csoportba és kérsz segítséget. Van néhány jóarc pali, akik talán még többet tudnak segíteni

2022. dec. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!