Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a legesleg...

Hogyan lehet a legesleg korrektebb módon kihívni valakit egy bunyóra?

Figyelt kérdés

Szeretnék kihívni valakit egy férfias egy az egy elleni bunyúzásra. Hogyan lehetne ezt a legkorrektebb módon közölni? Én és te egy az egybe most megnézzük ki a jobb. Ugye itt a szabályok evidensek ha valaki képtelen folytatni a harcot vagy feladja. Én szeretnék egy igazi korlátok nélküli fair harcot amit nem lehet elutasítani, egy kihívást. Ha ti lennétek a helyben és ezt szeretnétek, mit mondanátok?

Az ennek mi értelme van kérdések kíméljenek, Köszönöm szépen!



#verekedés #harc #bunyó #barbár? #természeteskiválsztódás
2022. aug. 26. 22:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nincs kampec meg bepöccint. Pontosan olyan jó vagy "más" érzés amikor állon vernek és napokig amikor eszel fáj az állkapcsod mert tudod hogy pofán vertek. Itt az a lényeg hogy megmutatasd a másiknak azt hogy te nem olyan vagy akivel bármit eljátszhat büntetnelün. Itt a teljes vereség a lényeg amikor valakit padlóra küldesz vagy fordítva. Visszatérve az alap kérdéshez. Hogyan hívnátok valakit párbajra a legkorrektebben. Köszönöm.
2022. aug. 27. 00:39
 12/21 A kérdező kommentje:

10

az indok határtalanul választékos lehet, de itt a lényeg a tökéletes erőszak és agresszió amit elakarsz érni, megszeretnék sérülni és sérülést akarsz okozni. A kiváltó ok csak másodlagos tevékenység, viszont szeretnél korrekt maradni. Ha nem érted az összefüggést kérek ne válaszolj!

2022. aug. 27. 00:43
 13/21 anonim ***** válasza:
62%

12

De kontrékan mi is a baj?

Már bocs,de olyan primitív dolog amikor tipikusan meg kell mutatni hogy "én vagyok itten a jani,és ha csúnyán nézzel,akkor elpáholak".

Nem rosszból kérdező,de ennyi erővel inkább ringben beszéljétek meg,nem a nyílt utcán,mert jogilag a másik megmondja hogy önvédelemből sózott rá..

2022. aug. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Itt pont a nyílt utca a lényeg és lehet hogy primitív, de máshogy nem lehet nem igaz? Ha sakk párbaj lenne azt jelentené hogy mentálisan én vagyok a Jani, de miért lenne más egy fizikai kihivás?
2022. aug. 27. 01:03
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
Érdemes lenne azért a BTK.-t olvasgatnod, értelmezned előtte, kire mi vár egy-egy ilyen pankráció során...
2022. aug. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%

Elég egy rossz mozdulat részedről vagy az ő részéről... Pl megbotlik és úgy esik el, hogy meghal,akkor böri...


Akkor is ha pl csak önvédelemből odébb lököd "hagyjál már békén" dumával.


Egy idős bácsi így járt felénk, élete végéig börtön.

S mai napig bánja.


Ez amit te szeretnél csinálni nem férfias, hanem gyerekes, vulgáris.


Számtalan módja van a versengésnek, amely ezerszer kultúráltabb és ténylegesen férfias.


Utcai bunyó... Nincstelenek vagy alpári cigó réteg szegénységi bizonyitványa. Kiknek a mikhez értés és intelligencia hiányát tükrözi.


Ha neked ez jó érzés, egészségedre...


Nőként csak szánni tudom az ilyen gyerekeket. Mint, amikor az oviban a két kis kakas összeverekedik.

2022. aug. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 NTBS ***** válasza:
100%
Gyere rendezzük le férfiként.
2022. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 robetko ***** válasza:
Az a baj hogy apád nem vert el eléggé a nadrágszíjjal kiskorodban.
2022. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha van kedved eljátszani chaten, írj s lerendezzük. Tengernyi ötletem van :)
2022. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

végülis mi baj történhet? Mondjuk egy rosszul bekapott ütés simán kinyomhatja a szemedet, mondjuk attól kalóz még lehetsz, vagy kiverik pár fogad ami szintén nem nő vissza, ha pótolni akarod milliós tétel lesz vagy hagyd úgy legalább jobban szellőzik, esetleg úgy csapnak meg hogy elájulsz és úgy vered be a fejed hogy soha többé nem kelsz fel vagy épp a másik.


Akkor már inkább úgy verekedjetek hogy boxkesztyű + fejvédő, hidd el, ettől függetlenül még kurvára fog fájni ha megütnek, de legalább nem lesz maradandó sérülésed, vagy neki...

2022. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!