Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szidják sokan a DIGI...

Miért szidják sokan a DIGI mobilt?

Figyelt kérdés
1600 ft havi net díj olcsó.

#internet #DIGIMobil #Ők nélküli ócsárolás #30 GB havi net #Sok adat olyan mintha végtelen lenne #Nincs netre akármennyire idő
2022. aug. 27. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Olcsó. A 470 forint/kb parizer is olcsó. De van benne 30% hús, a 2900 forintosban meg esetleg 78%.

Hiába fizetsz keveset, ha a szolgáltatás minősége nem megfelelő.

2022. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hány emberrel beszéltél?

Úgy szidták, hogy nem is érveltek?

2022. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: Ja kártyafüggetlen telefon jó csak, és igényeld a DIGI sim kártyát. Nem tudom, lehet hogy másik Simen át is adnak netet, de nyilván attól ne várj csodát.
2022. aug. 27. 20:38
 4/8 A kérdező kommentje:
DIGI MOBIL Lehetséges hibák: Kötés előtt, kérdezze meg mindenki a lefedettséget a lakhelyén. Egyes tanyákon, nem működik de az ország nagy részén igen. Ne szereld ki a sim tárcát DIGI sim igényls után, mert ha az sérül, négyezer a csere.
2022. aug. 27. 20:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Folytatás: Minimum 4g telefon kell, ami ép és kártyafüggetlen. Próbáld ki a cégnél,ahol szerződést kötszjól működik-e e. Esetleges sim selejt előfordulhat, és kellemetlen vidékről visszavinni. Én is ellenőriztem. A DIGI olcsó telefon miatti minőségnem tud felelősséget vállalni. Vagy új telefon, vagy visszamész a megyeszékhelyre a DIGI hez, le adod a ismét és szerződést bontását velük. Ajánlani tudom a Xiaomi telefonokat hozzá.
2022. aug. 27. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Kaptam egy privát üzenetet, de nem tudom mire vélni. Semmi közöm a Digihez.
2022. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért szidják mert hiába olcsó, a lefedettség nuku. Az ország nagy részén nincs térerő. PL.: Budapest 16. Kerület. Alig van csak egy csík térerő is. Amugy jo.
2022. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt a szegényebb régiókra szánták. Pesten érdemesebb otthoni net. Pest leárnyékolja.
2022. szept. 1. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!