Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan hely az életedben...

Van olyan hely az életedben ahol mindenféle logikus magyarázat nélkül rendkívül rosszul érzed magadat, taszít, "fekete", félelmetes, sötét, jeges és soha többé nem szeretnél odamenni?

Figyelt kérdés

Még a történelmi hátterét is megvizsgálod mondjuk a helynek de semmi nem indokolja a rossz érzést ami ÉVTIZEDEK óta fenáll.

Hiába a próba hogy 5-10 évente arra mész de ugyanaz a szörnyű élmény fogad.



#rossz érzés földrajzi hely, baljós érzés
2022. aug. 28. 19:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg ötlet hogy mi okozhatja?
2022. aug. 28. 19:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen van néhány régi ház amik kísértetiesek és oda aztán soha nem megyek.
2022. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez nem konkrét ház hanem egy város melletti jelentős földterület.
2022. aug. 28. 19:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert háznál simán elkepzelhető hogy vannak félelmetes momentumai. Persze nem szeretném lekicsinyelni a választ mert jogos!
2022. aug. 28. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet hogy csata vagy valami súlyós bűntett zajlott le ott és ezt érzed érdemes lenne nyomozni egy kicsit a hely story-ját illetően.
2022. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# Már rajta vagyok.
2022. aug. 29. 20:09
 7/8 anonim válasza:
100%
Fiatal felnőtt koromban sokat kerékpároztam Kiskunfélegyháza és Nyárlőrinc között. Egy darabig egy elhagyott betonút vezetett, ami átváltott egy földútba, ami egy egyre dúsabb búzamezőn vezetett át. Na, ott akárhányszor tekertem át, szinte menekültem. Soha, sehol nem féltem annyira egyedül, pedig jártam már nem egyszer elhagyott házakban, kórházakban, erdőkben.
2022. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mire jutottál?
2022. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!