Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismer valki olyan magyar F1...

Ismer valki olyan magyar F1 es ujsagot vagy “klubbot” amelynek elofizetese utan ilyen havi csomagokat kuldene?

Figyelt kérdés
Lattam tiktokon egyett de az kulfoldi..(paromnak lenne)? Legyszi barkinek barmi van infoja. Elfogadom.
2022. aug. 29. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem "klubb". Klub.
2022. aug. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyelvtannacizas helyet inkabb a kerdesre valaszolhattal volna. Szerintem aza plusz b nem tette erthetetlenne a kerdest :)
2022. aug. 29. 05:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Első, ha már belekötsz a helyesírásba, legalább nem írj hülyeséget. A klubbot rendben van.

Viszont tudni kellene, milyen mellékletet volt az. Nem mindenki tiktok-lakó, és ők sem feltétlenül látták, akire gondolsz. Magazinok szoktak néha mellékleteket adni, illetve apróbb tárgyakat csomagolni a laphoz. Ez többsége nem rendszeres.

2022. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondoltam erre a drive creatra. Errol tud valaki valamit?

2022. aug. 30. 15:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!