Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni?...

Hogyan tudnék változtatni? Tényleg látszik valakin,ha nincs önbizalma?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy van egy barátnőm,akinek a mellei és a feneke is nagyobb,mint nekem. Én meg kb minden nap azt hallgatom,hogy neki,mennyire szar a nagy mellei végett,illetve,hogy a párja mennyire szereti azokat a melleket. Persze már itt is kellemetlenül érzem magam,de még hozzá is teszi,hogy milyen jó nekem,akinek nincs semmilye. Itt meg már végképp szrul érzem magam. Tudja,hogy nincs sok önbizalmam,de ő naponta ezzel cseszeget...
2022. aug. 29. 20:33
 1/9 anonim válasza:
Szerintem a kis melled miatt egyáltalán nem kéne szarul érezni magad. Ez a tipikus az kell ami a másiknak van helyzet. A kis mell is szép még jó miért akarsz annyira nagyobbat? És ha megkerdezhetem mekkora a mell méretek?
2022. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azért akarok nagyobbat,mert nem tetszenek. Hiába próbálom elfogadni,hogy nekem ilyen picik.

(75A)

2022. aug. 29. 22:32
 3/9 anonim válasza:
Műtét?
2022. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy még fejben nagyon.


Figyi, nagyon sok alkat, forma van.


Mindegyiknek vannak előnyei, hátrányai!


Sokan csak mindig az előnyöket veszik észre a másikon, hátrányaira nem gondolva,

ám önmagukkal szemben a többség a hátrányokkal van lefoglalva és ez okozhat pl az említett önbizalom hiányt.


Mindegy milyen alkatod lesz, mindig lesznek hátrányai és ha nem változtatsz ezen a gondolkodási módon bele fogsz betegedni lélekben.


Változtass fejben!


Mindegyik alkat lehet előnyös (egészséges kereteken belül, azaz pl nem egészséges túlsúly és hasonlókat nem számoljuk ide).


Ruháknál se mindenki vehet fel mindent (az más kérdés, hogy valaki ízléstelen, tojik az alkat előnyeire, hátrányaira mindent felvéve).


Jómagam pl imádom a mell alól bővülő dús szoknyás egyberuhákat, ám az egyik legelőnytelenebb a homokóra alkaton, mint egy meghízott kismama... Miért?

Mert a derekat kell kiemelni.


... Pedig gyönyörűek vannak, ezek a szabású ruhák pl egy szép vékonyabb alkaton nagyon jól állnak.


Ezt a fajta ruhaimádatomat ugyan magamon nem csodálhatom, ám készítettem egy vékony alkatú 1/2es babát és varrogatok rá.


Fedezd fel az előnyeidet, melyeket pedig biztos mások szeretnének.

Ahogyan te is sóvárogsz,ám nem egészséges lélekben.


Találd meg azokat az előnyöket és élvezd ki.


Igen, az önbizalomhiány nagyon látszik az embereken, aki pedig kicsit is jobban tudja elemezni a népet... Nos pl 70-80%-ban kielemzi minimum a belső személyiségedet is.


Pár visszautasított személyt anno nem tudtam levakarni magamról és a miértet kérdezték. 3x mindig megkérdezem: biztos, hogy akarod a bővebb, őszintébb választ?


Voltak, akik elismerték, meglepődtek, voltak, akik kaffogtak (reflex szerű önvédelem, tagadás), voltak, akik káromkodtak csak.


Nagyon sok mindent ki lehet olvasni az emberekből.


Ezért kell rendet tenni és önismeretre szert tenni, fejleszteni azt, mert kiül a testre. Nonverbális jelektől egészen az egészségig pl bőr.


Ha ismét előtör benned a pl barátnőd előnyei felé az érzéseid, kezdjed el terelni a gondolataid pl hogyan s mit hozhatsz ki magadból.


Az önmagad elfogadása is nagy befolyásoló tényező.


Mert ameddig te ezen "fájdalmadon" agyalsz, addig az mindenedre kihat:rád és környezetedre.


Az önbizalomhiány előnytelen. Nem a kisebb melled.


Van olyan ismim, aki a kis melleket szereti, itt gyakorin is van olyan, aki kis mellű barátnőt keres.


Nem mindenkinek a nagyok jönnek be, én pl voltam visszautasítva alkat miatt, merthogy nem lolis alkatom van, ami az ő ízlésének megfelel. És?

Megbeszéltük, bye.


A legtöbb ember hajlamos csak a jót látni, irigyelni stb.

Nincs olyan dolog, aminek nincs hátránya.


+Nem volt, nincs is és nem is lesz olyan ember, aki mindenkinek megfelel.


Legyen az szeményiségtől a külsőig akármi.


Ezt fel kell fogni, el kell fogadni s abból kihozni a legtöbbet, legjobbat, amink van.


Pl egészség megőrzése, bőr feszesítése - torna, folyadékbevitel... Stb.


Vannak, akik mellei huszonévesen lógnak... Mindegy mekkora, a nagyobbaknál durvább is a lógás. Nincsen formásítva a mellizomzat, rossz melltartók stb.


Ilyen apró dolgokon elcsúsznak.


Számtalan esetben mi magunk vagyunk a hibásak.

Az önbizalom is egy ilyen tényező.

Magadat örlöd, másnak mi van, ami neked abban a formában nincsen.

Helyette fókuszálj jobban magadra ezen téren.


Barátnőddel pedig beszéld meg ezt, ám ha nem direkt csinálja legyél elfogadó. Fogadd el őt és magadat.


Akiben vannak "sérelmek", ezesetben a nagyobb idomok irigylése, azok hajlamosak csak azokat a szavakat jobban észrevenni, amelyek őket bántják.

Ahogyan a depisnek is hiába mesélsz el valami szépet, csak pár szót kiragad a teljes kontextusból és hiába magyarázod, az nem úgy van.


Értsd meg ezen dolgok működését és fejleszd önmagad.


Nagyobb mell hátrányai, még ha karban is van tartva:

- melltartó választás ugyanúgy necces

- pl amikor hason fekszel össze-vissza igazítgatja az ember (bőr becsípődés, nyomódik, fáj)

- háton fekszel:jobbra és balra megy a hónaljak irányába +adott torna gyakorlatok alatt dörzsölődik a felkar belső részével

-oldalt fekvés: mondanom se kell, megy oldalra, nyomom karommal stb.


A hason fekvésnél ami még necces: mivel nyomás alatt vannak feszülnek, vele együtt a bőr is ezért igyekszem nem így aludni, pedig kedvel fekvési formám, amit kicsi korom óta megszoktam.


A súlya. Húzza, nyújtja a bőrt, itthon is sportmelltartóban vagyok, jól tartja.

Tesómnak hatalmas mellei vannak, kb olyan mint az animék ecchi kategóriái.

Neki a dereka ment rá alig 22 évesen...


Igen, woohoo tök nagy "de jó neki" - gondolja a nők egy része, "de megpakolnám" - gondolja a pasik egy része...


Ezt a pár dolgot azért írtam, ne csak a pozitív dolgokat lásd.


Remélem sikerül megbékélned és egy kibalanszolt énedet látnod a tükörben.

Az utcán pedig húzd ki magad, emeld fel fejedet és lépj határozott léptekkel az új önmagaddal.


Számtalan híresség, modell büszkén viseli kisebb ikreiket is, mert tudják : nem vagyunk egyformák és az "én" - t nem ez az egy tényező határozza meg, ahogyan a sikerüket se.


30N

2022. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyetértek az előttem hozzaszoloval
2022. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miért vagyok gyerek?


Igen,sérült vagyok. Tisztában vagyok ezzel. Járok pszichológushoz.


Azt mondtad,hogy emeljem ki azt ami előnyös. Most ez lehet,hogy hülyén hangzik,de én nem tudom,hogy mi lenne rajtam előnyös,amit mások irigyelnének. Egyszerűen nem megy. Ha órákig állok a tükör előtt,akkor sem fogok tudni 2 olyan dolgot,vagy legalább 1-et ami szerintem szép lenne.

Azért köszönöm a tanácsodat.

2022. aug. 30. 11:49
 7/9 anonim válasza:
Tudsz küldeni képet magadrol? Esetleg privátba? Mások teljesen máshogy látnak mint te magadat, lehet egyből kiszurnam mi az elonyod :D
2022. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindig az kell ami a másiknak van scenario....

Szard le.

Ennyi az egész,ez nem probléma.

2022. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem a legszebb az Alap test próbálj meg változtatni ha nem megy akkor fogadd el hogy így is szép vagy egyébként mennyi idős vagy?

17/F

2022. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!