Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fülplasztika után nagyon oda...

Fülplasztika után nagyon oda lapul a fül?

Figyelt kérdés
fülplasztikai műtétem lesz mivel, nagyon elálló, már megvan a műtét időpontja is. Viszont utána néztem és minden előtte / utána képen olyanokat látok, hogy mindenkinek oda lapul a fül az archoz műtét után. Nekem ez sem állna jól az az igazság, még lehet rosszabb lenne. De ami most van az is brutálisan rossz, nagyon el áll, mindenkitől ezt hallgatom és már elegem van, szóval kéne a műtét. Szóval a kérdésem, az lenne, hogy meglehet oldani úgy hogy ne lapuljon oda annyira a fül az archoz műtét után?
2022. aug. 29. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért nem az orvossal beszéled meg?
2022. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már megvolt a konzultáció, aztmondta majd megoldjuk, és ezután valahogy nem beszéltünk róla, most meg elkezdtem izgulni, mivel hamarosan itt a műtét.
2022. aug. 29. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Műtét előtt beszélj csak bátran az orvosoddal.
2022. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha megvolt a műtéted, be tudnál számolni itt vagy akár privátban róla? idén nyáron nekem is lesz
2023. jan. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!