Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » The Raven Croaks-nak mi a...

A_zs_1018 kérdése:

The Raven Croaks-nak mi a polgári foglalkozása?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy informatikus. Azon belül mi a munkája?

2022. szept. 1. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Ha jól emlékszem egyszer azt mondta,hogy könyvtárban volt informarikus de erre ne vegyél mérget


Egyébként zenével foglalkozik

2022. szept. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Zenész és én is úgy tudom, hogy amúgy informatikus, gondolom szoftvereket fejleszt.
2022. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
82%

Amikor azt mondta, hogy informatikus könyvtárban, akkor azt hittem először hogy “informatikus könyvtáros”. Van:volt egy ilyen egyetemi szak…


De azóta mondta, hogy nincs diplomája, azt említette hogy több szakmája is van…


De valóban könyvtárban dolgozott régen, mint “informatikus”, viszont tuti hogy nem szoftvereket fejlesztett, hanem valszeg csak amiatt kellett “informatikusnak” lennie, hogy ki keresse az adatbázisban a könyveket. És ezzel nem bántani akarom, de ezek a könyvtári állások ilyenek, minimálbérért…


Azóta már főállásban gyártja a videókat, meg streamel.


Illetve nemrég visszaszállt abba a bandába, amiből pár éve kilépett és fel is léptek fesztiválokon.

2022. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nincs diplomája mert ha jól tudom ő szabolcsi és szabolcsban az ő korában még az érettségi számított alapnak nem a diploma. Valamint arrafele az emberek 90%-nak nincs meg az anyagi háttér, hogy finanszírozzon egy ilyet vagy bárhogyan segítsen. Bár nyilván ott is vannak gazdagabbak szóval lehet, hogy ő jobb anyagi körülmények között élt, passz ezt nem tudom. Arrafele a szakma többet jelentett az embereknek akkoriban mint a diploma.
2023. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!