Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítségre van szükségem. Mit...

Segítségre van szükségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sosem akartam még ennyire megtenni ezt. Búcsúlevelet írtam a családtagjaimnak és úgy érzem befejeztem mindent. Nem bírok tovább ebben a világban élni… Soha nem voltam még ennyire magányos. Valamiért mégsem tudok most véget vetni az életemnek, egyetlen dolgon aggódom, nem szeretném, hogy édesanyám lelkileg belerokkanjon abba hogy elveszít, senki nem fog tudni segíteni neki. Én akkor sem tudok már tovább kitartani, elgyengültem, fáradt vagyok testileg lelkileg és magamra maradtam. Egyedül ülök az autóban és tele az agyam. Kérlek segítsen valaki… úgy érzem megőrülök
2022. szept. 4. 02:21
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Menj haza. Igyál egy jó teát. Lazíts!

Mindenre van megoldás.

Ne forgass a fejedben ilyen végzetes butaságot. Látod, te magad fogalmaztad meg, hogy igen is, vannak, akiknek fontos vagy. Mindenre van gyógyír.

2022. szept. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Szurkolok, csak ne menj neki másnak. Válassz fát, falat.
2022. szept. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Isti22 ***** válasza:
45%

1) Ha tudod, hogy segítségre van szükséged, akkor fordulj szakemberhez talán :)


2) Ha tudod, hogy az a bajod, hogy magányos vagy, akkor nem lenne logikusabb társaságot keresni annál, hogy öngyilkos leszel? Ez olyan, mintha éhes lennél, ezért evés helyett inkább lefürdesz. :D


3) Ha meghalsz, akkor nem fogod érezni a megkönnyebbülést, sem azokat az örömöket, amik voltak a létezésed során.


4) Miért érzel magányt, amikor van családod a leírásod alapján?


5) Miért tartod a magányt rossznak? Én pl. szeretek egyedül lenni.


Tehát összefoglalva, az öngyilkosságnak semmi értelme nem lenne, a problémára kellene koncentrálni helyette, ráadásul nem is tűnik úgy, hogy valódi problémád lenne, ergo a nézőpontodat kellene inkább felülvizsgálnod :)

2022. szept. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem hagyhatod csak így itt Orbánisztiát 😃☝️ Neked még fizetni kell a rezsit meg minden sz@rt.
2022. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1) Ha tudod, hogy segítségre van szükséged, akkor fordulj szakemberhez talán :)


Fordulnék, ha nem kéne napi 10 órát dolgoznom, hogy segíteni tudjak az egyetlen embernek, aki még megmaradt nekem.


2) Ha tudod, hogy az a bajod, hogy magányos vagy, akkor nem lenne logikusabb társaságot keresni annál, hogy öngyilkos leszel? Ez olyan, mintha éhes lennél, ezért evés helyett inkább lefürdesz. :D


Nem tudok társaságot keresni magamnak. Az emberek kihasználnak, átgázolnak mindenen, a saját érdekükön kívül más nem is létezik a fejükben. Nem lehet beszélgetni már egy jót senkivel, mert mindenki politizál, mindenki csak a vírusról és a háborúról tud beszélni, mintha más már nem is lenne ezen a világon. Épp ezért nincsenek barátaim és nem tartom a családommal a kapcsolatot, bárhol és bárkivel vagyok ez a téma, az emberek szörnyeteggé változnak, ha el kellene fogadniuk más ember véleményét.


3) Ha meghalsz, akkor nem fogod érezni a megkönnyebbülést, sem azokat az örömöket, amik voltak a létezésed során.


A problémám az, hogy az életem 95% rosszból áll, amihez most már én is hozzáteszek a viselkedésemmel, mert úgy érzem az egész életem egy lejtő. Egyre csak húz minden lefelé, ettől rossz kedvem lesz amitől még lejjebb kerülök, ez egy ördögi kör és nem tudok kilépni belőle.


4) Miért érzel magányt, amikor van családod a leírásod alapján?


Akiket szerettem már nem élnek, csak édesanyám maradt, tőlem közel 1000 km-re.


5) Miért tartod a magányt rossznak? Én pl. szeretek egyedül lenni.


Én is szeretek egyedül lenni. Egyedül lenni és magányosnak lenni nem ugyanaz.

2022. szept. 4. 21:13
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:

Ha szereted édesanyádat, akkor ezt ne tedd, mert belehal a bánatba.

Meg amúgy se tedd!


Én a helyedben keresnék más munkát, bármit, takarítást, vagy akármit, ne dolgozz 10 órát!

2022. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:

Mondd el a háziorvosodnak, hogy nagyon ki vagy készülve, írjon ki pár nap táppénzre! Akár ezt is elmondhatod, hogy öngyilkosság is megfordult a fejedben.


Ha kiír, akkor kipihened magad és közben próbálj jó zenét hallgatni, valami jó filmet megnézni és gondolkodj, mit tehetnél annak érdekében, hogy találj egy jobb munkát!


Sok sikert!

2022. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!