Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » PostaPont más helyen van,...

PostaPont más helyen van, mint amit az oldal ír?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék rendelni valamit, és postapontra kívánom kiszállíttatni az árut. Keszthelyi vagyok, és a Kossuth Lajos u. 48 címen található 1-es Posta névre hallgató postára szeretném rendelni, viszont az oldalon, ahonnan rendelni szeretnék, ha kiválasztom a "GLS CsomagPontok" lehetőséget, akkor nem jelenik meg, mint lehetőség, helyette "Kossuth 40" cím jelenik meg, illetve a többi cím sem megfelelően. Hogyan cselekedjek?

2022. szept. 4. 19:33
 1/9 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
Most akkor PostaPont vagy GLS CsomagPont? A kettő nem ugyanaz.
2022. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon új vagyok ebben a dologban, bocsánat az értetlenkedésért. Mi a kettő között a különbség?
2022. szept. 4. 19:43
 3/9 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
A PostaPont az Posta. A GLS CsomagPont bármi lehet. Valószínűleg oda van írva, hogy mi található a Kossuth u. 40 sz. alatt.
2022. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És akkor ha én például megrendelem valamelyik cím alá akkor ott milyen módon történik az átvétel? Csak a kasszához megyek, mondom, hogy valaki vagyok és xy dolgot szeretném átvenni? Vagy ez így akkor hogyan működik? :S
2022. szept. 4. 19:48
 5/9 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Le fogják írni az e-mailben.

De amúgy igen, bemész, mondod, hogy GLS csomagot szeretnél átvenni.

Általában nevet kell mondani, esetleg egy jelszót, amit megkapsz hozzá.

2022. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2022. szept. 4. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem postán és GLS ponton is kérték a személyit.

Postaponton a telefon sms-ét bemutattam, mert ott van a csomagszám.

2022. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kettő között az a különbség, hogy a tevékenységi körük hasonló, de két független vállalat.
2022. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azon a címen egy papír-írószer bolt van,streetview-en megnézve látszik is a GLS csomagpont tábla a kirakatban.
2022. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!