Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Súllyos depressziósan és...

Súllyos depressziósan és szociális szorongásban mekkora az esély hogy munkanéküli leszek?

Figyelt kérdés

Röviden lassan 19 leszek nincs semmi motivációm tanulni, bulizni élni.

Egyátalán nincsennek, nem voltak emberi kapcsolataim.

Totál életképtelen vagyok


ápr. 27. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát akkor ennek a valószínűségi koefficiense egyenlő az 1-el. Mész a levesbe, ha a szüleid megunják az eltartásodat a semmiért. És ezt kérdezed meg, illetve sajnáltatni próbálod magad ahelyett, hogy a problémáid megoldásán dolgoznál, és talán azzal kapcsolatban tennél fel kérdéseket. Megérett e világ a pusztulásra...
ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"Ahelyett hogy problémáid megoldásán dolgoznál"mikor annyi problémám van hogy már azokank a megoldása sem motivál engem, mert tudom hogy soha nem leszek már normális.

Semmi életem semmi remény nincs annak hogy jobb lesz, mert nem lesz,ha valami sikerül akkor én azért 10x annyi szenvedésel fizetek mint más ember, vagyis nincs meg a boldogság egyensúly hogy 50% boldogság 50% szenvedés, na nekem ez kb 95% szenvedés 5 % normális lét.

Jah meg ennyi idő alatt több idegösszeomlást és agysejtpusztulást értem el mint egy ember az egész élete alatt.

Szakember eddig csupa csalódást és még nagyobb kárt okozott, elegem van jelenleg törtem zuztam..

ápr. 27. 21:49
 3/12 A kérdező kommentje:
17 éves korom óta, minden nap amikor itthon vagyok az ágyambol kisem keltem 0-24 benne vagyok és alszok
ápr. 27. 21:51
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Akkor a szüleidnek is kijárna 1-2 atyai áldás, amiért hagyják ezt neked. K*rvára nem érdekelnek senkit a problémáid, pontosan úgy, ahogyan téged sem másoké. Ha nem bírsz velük, fordulj pszichológushoz. Ha ő sem bír veled, akkor irány a pszichiáter, ő biztosan fog. Aztán elgondolkodhatsz közben azon is, hogy hol kéne keresni a hibát. Megsúgom: magadban.
ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Ha nem bírsz velük, fordulj pszichológushoz. Ha ő sem bír veled, akkor irány a pszichiáter, ő biztosan fog."

Hát kösz bzdmeg....

Persze te is csak engem küldesz pszichiáterhez senki sem veszi észre a probléma gyökerét mindenki engem hibáztat mindenért a szüleim pedig ártatlan anygalok...

ápr. 27. 22:08
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Nézzél már tükörbe légyszíves. Én is mesélhetnék neked a múltamról vagy a jelenemről, hidd el, messze nem egy kéjutazás. Persze, hogy téged küldenélek pszichiáterhez, mégis mi az isten verése lenne a logikus megoldás? A szüleiden nem fog tudni változtatni senki. De te viszont már lassan felnőtt leszel, és talán nem ártana felismerned azt az egyszerű tényt, hogy a toxikus környezet rád is negatív hatással van. Éld a saját életed, és ne félj a függetlenségtől és az önállóságtól, az új dolgok megismerésétől. Szívesen b*zdmeg.
ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6os, nekem igazából ugyanúgy mindegy, mivel akkora személyiségtorzulást és életképtelenséget szedtem össze eddig, hogy soha nem leszek már normális és ugysem lesz normális életem, mert buta is vagyok ha pedig legalább buta nem lennék akkor önnálóan is képes lennék bármire.
ápr. 28. 09:19
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Súlyos önbizalomhiányban szenvedhetsz, társulva egyéb személyiségzavarokkal, vagy akár depresszióval. És erre k*rvára nem itt fogod meglelni a helyes megoldást. Mellesleg csak egy példa, abból, amit eddig láttam: még egy szellemi fogyatékos is képes dolgozni, és gondolom meg tud élni belőle.
ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"még egy szellemi fogyatékos is képes dolgozni, és gondolom meg tud élni belőle."

"MEG TUD ÉLNI BELŐLE"- hát kösz, de én arra nem vágyom hogy épp arra legyen pénzem hogy a következő fizetésemig ne haljak éhen, amúgyis mit érek azzal hogy lesz épp túlélem a hónapot és a szabad időmben pedig eret akarok vágni..

Nekem csupán nyugalomra és az elvesztett agysejteimre volna szükségem és akkor valamerre elindulnék, mert igy csak az ágyban fekszem minden egyses szabad pillanatomban..

ápr. 28. 10:07
 10/12 anonim válasza:

Ez az! Rúgjunk bele egy jó nagyot a földön fekvőbe! Hátha akkor fel fog kelni! Végülis!! Van benne logika!! Csak nincs értelme!!


Kérdező! Nem nagyon kell komolyan venni az ilyen embereket, mert ők maguk is korlátoltak és önnön korlátoltságuk miatt sem látják meg, hogy amit ők jónak gondolnak, konkrétan hogy: "belédrúgok, attól jobban leszel", az nem fog működni. Nem is igazán azért teszik, hogy segítsenek, inkább önmagukat is becsapva, álcázva a motivációt, hogy így rejtetten de kiélhetik a frusztráltságukat, kisebbségi rendűségből fakadó feszültségüket. Így most ők a jótevők szerepében tetszeleghetnek önnön maguk előtt, de a csúf valóság, hogy inkább keresnek valakit akik éppen náluk alacsonyabban vannak és egónövelés céljából jól megrugdossák.


Kérdező! A helyzet az, hogy a rosszindulatú válaszokra nem szabad válaszolni! Ne pazarolj rájuk energiát, mert ők nem segíteni akarnak, csak céltáblákat keresnek, vagy olyanokat akikbe jól bele lehet rúgni, mert úgy sem kapják vissza! Az ilyen embereket nem kell, komolyan venni mert komolytalanok.

ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!