Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szoktatok le a cigiről?

Hogy szoktatok le a cigiről?

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 07:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy, letettem. Minden mást felejts el, tapaszok, rágó, csökkentés stb. Xar lesz, de ki lehet bírni. Pia, kávé, helyek ahol cigiznek kerülendők.
2022. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Elvonási tüneteid voltak?
2022. szept. 6. 07:41
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Elkezdtem nikonios rágózni -amikor jött az "inger" bekaptam egy nikotinos rágót, és fél perc múlva el is múlik.

Aztán egyre kevesebbet, meg feleket rágtam csak ilyenkor, utána meg simán Orbitot csak.

2022. szept. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
#2: Fizikailag nem nagyon, de lehet, hogy csak mázlim volt. Néha olyan volt, mintha a karomban csiklandoznának az erek, főleg ha kávét ittam, az nagyon kívánja, úgyhogy inkább azt se ittam.
2022. szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Próbálom letenni, de rettentő nehéz.😒
2022. szept. 6. 09:28
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Van, akibe már jobban belerágta magát.

Ez egy intő jel, hogy közelebb vagy a véghez.

Innen már rajtad múlik.

Vigyázz azzal is, hogy ha elkezdesz zabálni helyette, vagy egész nap nassolni, akkor kegyetlenül el fogsz hízni. 20 kg az csak a minimum ilyenkor.

Eleve vigyázni kell az evéssel, mert az ízérzékelésed is jobb lesz cigi nélkül, finomabb lesz az étel.

2022. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Úgy, hogy nem hagytam magamat rászokni.
2022. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7-es.Jól tetted🙂
2022. szept. 6. 10:47
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Nekem 10+ év aktív dohányzás után csak segédeszközzel ment, nikotinos rágóval. Meg ami fontos még mellette, tényleg legyen meg erősen az elhatározás, hogy miért is csinálod ezt az egészet. A nikotin elég erős addikció tud lenni, szóval az elhatározásnak is erősnek kell lennie. Mert tényleg könnyű lehet elcsábulni 1-1 szálra, és akkor gyakorlatilag kezdheti az ember a legelejéről újra és újra.

Amit a 6os ír azzal is abszolút egyetértek, velem is ez történt hogy nassolással és túlevéssel kompenzáltam, fel is szaladt akkoriban vagy 5-10 kiló. Amit utána sikeresen leadtam ugyan, de jobb lett volna ha ezt előre tudom és akkor fel sem szedem. A fogyás volt a másik nehéz menet a nikotin elhagyása után.

2022. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, addig nehéz, amíg nem igazán akarod.

Amíg csak azt mondogatod, ejj de jó lenne leszokni, addig nem fog menni.

Amíg csak az orvos mondogatja, hogy le kéne szokni, addig nem fog menni.

Amíg csak az asszony utalgat rá néha hogy büdi vagy, addig nem fog menni.

Egyetlen dolog kell a leszokáshoz: tényleg akarni kell.

Nem bemagyarázni, hoyg te valójában akarod, nem vágyni rá. Az nem elég, két nap múlva, két hét múlva újra rágyújtasz.

2022. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!