Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van aki szereti a ködöt?

Van aki szereti a ködöt?

Figyelt kérdés
Én már úgy várom azokat a ködös reggeleket. Főleg ha jó sűrű fehér, csak az ritka. De remélem lesznek ilyenek az ősszel.

2022. szept. 6. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Szeretem a homályos ködöt
A tisztább időjárást preferálom
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy van adaptív tempomat a kocsiban engem már annyira nem zavar a köd, de az túlzás hogy szeretem. Remélem a mögöttem jövőnek is lesz :D
2022. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A nyári viharokat imádom, de azok után az őszi reggeli köd hangulata a kedvencem. Az nem úgy, hogy fényképezni meg kiülni és csak nézni, de reggel valahogy szép és jó olyankor kimenni az utcára.
2022. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy mondanám, néha jól tud esni. Speciel most, miután a nyár nagy részében felhőt is alig láttunk, jól esne egy kis ködös idő is. De amikor hetek óta csak a nagy szürkeség van, és még csak december elején járunk, hát akkor eléggé vissza szoktam sírni a derűs időt.
2022. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Este/éjszaka a sűrű köd elég jól tud kinézni, főleg ha már kihaltak az utcák, tiszta film noir hangulat :D
2022. szept. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

- Mik ezek?

- Füstgépek.

- Működnek?

- Annak.

2022. szept. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Reggel szeretem nézni a kerten amikor felkelek
2022. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az harmat.
2022. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Meg is érkezett az első köd. Nemrég ébredtem, kinéztem odakint fehér homályban van az egész táj. Viszonylag sűrű is. Imádom!

Másnál is van jelenleg köd?

2022. szept. 27. 07:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

itt is elég sűrű szósz van, most nekem is jól esik

de mondjuk úgy november vége felé valószínűleg már nagyon fog hiányozni a napos meleg jó idő.

2022. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
Én nem.
2022. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!