Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » McDonald's-ban vagy hasonló...

McDonald's-ban vagy hasonló helyeken rá szoktatok ülni a wc-re?

Figyelt kérdés

A rendes wc foglalt volt, de nagyon kellett, ezert berohantam a mozgasserult mosdóba, az meg olyan fura, szerintem alacsonyabban van elhelyezve, szóval nem bírtam guggulo pózban tartani magam 10 percen keresztül. WC papírral leterítettem, de elegge szétcsuszott.

Kapaszkodni is lehetett volna, csak azt meg nem akartam megfogni, mert nem láttam tisztának.

Anyukám szerint össze szedhetek csomó betegséget így. Hazajöttem egy fél órán belül, első dolgom volt furodni



2022. szept. 7. 16:43
 1/8 Menőcsajszi72 ***** válasza:
100%
Nem szoktam
2022. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.Mi tartott neked 10percig??
2022. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nyilvános helyen soha nem ülök rá. Egyrészt undorodom tőle, másrészt nem szeretnék elkapni semmi olyat ami miatt fél napokat az sztk-ban kéne üldögélnem.
2022. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TappancsMancs ***** válasza:
Leterítem jó alaposan, de nem szokott elcsúszni. Nem kell fészkelődni rajta ilyenkor és egyből jól kell ráülni.
2022. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem ülök rá ilyen helyeken. Illetve ha nagyritkán akkora bajban vagyok, hogy épp nyilvános wc közelében jön rám a szapora, akkor alaposan megágyazok magamnak papírral, hogy véletlenül se érjek hozzá. (Ez persze pazarolja a papírt és nem környezettudatos.)
2022. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
Àllva is tudok hugyozni 😅🤫😉
2022. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha sehol nem ülök rá, csak otthon. Ki tudja milyen emberek használták, néha beszöknek hajléktalanok is. Nem jó ötlet ráülni, könnyen összeszedhetsz fertőzéseket.
2022. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem ülök rá nyilvános wc-re. Az itthonit is tízszer fertőtlenítem naponta kb, pedig ketten lakunk csak együtt
2022. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!