Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet még várni valami jót...

Lehet még várni valami jót magyarországon vagy október 1 és vége mindennek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 12. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mitől lenne vége mindennek?
2022. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Várni? Azt lehet. Hiszen azt teszitek már tizenakárhány éve. Várjátok, hogy jobb legyen.

Várjátok a csodát, hoyg majd a vér vízzé válik, hogy majd kutyából lesz a szalonna.

Közben a világ elrohan mellettetek: az összes környező ország lehagyta gazdaságilag Magyarisztánt, és nem kicsit. Csak ezt ti nem látjátok, mert a fejeteket a seggetekbe dugva hordjátok, és mantrázzátok vakon, hogy Doktor-Orbán-Viktor-miniszterelnök-úr-és-barátai-jók-és-rendesek-és-tisztességesek.

Sok sikert, várjatok bőszen tovább!

Idönként ne felejtsétek el elmondani az aktuális imát: fujj brüsszel, fujj soros, fujj migráncsok, fujj lipcsik. Ettől sokkal jobb lesz nektek.

2022. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2/


Már ne haragudj de nem kéne általánosítani és összefoglaló ti megfogalmazással élni mindenki felé.Utálom az ilyen nagyokos embereket akik mindenkire megpróbálják ráhúzni a vizes lepedőt ők meg kiskirálynak hiszik magukat...

A te véleményedre pont nem voltam kíváncsi mindenféle mások felett történő ítélkezés nélküli válaszokra vagyok kíváncsi nem pökhendi megmondó emberekre.

2022. szept. 12. 13:29
 4/9 A kérdező kommentje:

1/


Hát,hogy most mindenki retteg október 1 től mert ugye benzin ársapka meg rezsi emelkedése,stb...

Ismerősöm egy kisboltot üzemeltet és mondja,hogy mindennek még nagyobbat fog emelkedni az ára mert már megkapták a cégektől az előzetes árlistákat.Meg azt is mondja,hogy van már aki éhezik kis jövedelmű meg van akinek mindent el kell vállalnia csak,hogy a családját fenntudja tartani.

2022. szept. 12. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Áremelkedés =/= vége mindennek...
2022. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

A kiírt kérdést olvasva bizony kíváncsi voltál az én véleményemre is.

Persze tudom, te pont nem, meg a családod sem, meg igazából az ismerőseid sem. Nyilván. Aztán valahogy mégis mindig megvan az a kétharmad.

Talán Brüsszel választja meg őket. Vagy Soros.

2022. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6/


Szerintem nem kéne hülyeségeket írni nem a választásról szólt a kérdés meg nem is hibáztattam senkit mint pl te mindenkit.

Tudom mindenki hülye csak te vagy helikopter....

De ha már nagyon választást szeretnél a választók nélkül is simán meglehet a gyözelem kö kemény bundázással.

2022. szept. 12. 14:16
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tudod, kedves 6-os, nem ítélkezni kellene, hanem összefogni és változtatni azon, ami nem tetszik. Ha mindenki menekül és pfujjog, a büdös életben nem lesz jobb.
2022. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8/


Gondolom ő már külföldön van vagy ha itthon él még akkor ő is ugyan olyan szarban van és ha nem is szavazott a fideszre akkor meg saját magát is lenézte.

2022. szept. 15. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!