Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vágjak neki a feladatnak?

Hogy vágjak neki a feladatnak?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem elolvasni a könyvet(Az emlékek őre) és most nagy problémája ütköztem. Kaptunk egy olyan feladatot hogy: csinálj emlékek őre szótárat és ilyen címek vannak benne hogy elfeledett szavak, berendezketéshez szükséges szavak, új szavak. (4-4 minedegyikhez) és nem igazán tudom értelmezni a feladatot. És azt sem tudom hogy hol kezdjem.

2022. szept. 12. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Például kezd el olvasni...
2022. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja.. persze elfelejtetted....


A gugli használatát is? 😂 második találat...


[link]

2022. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha ismernéd a könyvet, akkor tudnád a választ.
2022. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az emlékek őre szerintem egy nagyon jó könyv és egyáltalán nem hosszú. Én a helyedben elolvasnám és akkor a többi feladatot (ha kapsz) se mással kell majd megcsináltatni.
2022. szept. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bassus, bárcsak velünk olvastattak volna ilyen könyveket...

Pár óra alatt kiolvasod...


Jómagam nagyon nem szeretek olvasni, kevés könyvet olvastam el (többibe belekezdtem és off volt), ám ezt csak ajánlani tudom!

2022. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!