Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom a legjobb barátnőm,mit...

Utálom a legjobb barátnőm,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha megutáltam a legjobb barátnőm,de nem tudok ki lépni a “barátságból”,mivel a szüleink is legjobb barátok ha lehet így nevezni.Majdnem minden hétvégén találkozunk ez miatt sajna.Az osztályából egy fiu a barátom és ma nem tudom milyen baja lett de hirtelen be kezdett nekem szólogatni flegmán és játsza a nagy menő csajt pedig akkora mint én😆Mit tegyek?

2022. szept. 13. 15:34
 1/3 anonim válasza:
Ha a legjobb barátnőd akkor meg kellene tudni beszélni ezt vele, hogy miért viselkedik így?
2022. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beséld meg vele...


Felnőttök ti is egyszer, a tizenéves korban meg kell ezen dolgomat tanulnotok.


Kommunikáció, problémamegoldó képességek fejlesztése.


Ha nem akarod kifejteni bőven, akkor csak beszéld meg vele, hogy szeretnéd megszakítani a kapcsolatot vele.


Attól, hogy mások, ezesetben szülők jóban vannak, nos kívül eső tényezők.

Itt te és őróla van szó, azaz ti dolgotok.


+a tizenéves kapcsolatok zöme levesbe megy pl 20-25éves korra, mivel kifejlődik mindenki sajátos személyisége, amely sok esetben különböznek, más irányokba terelődnek, így idővel szétszakadnak.


S jönnek új emberek az életedbe, akikkel több a közös pont s önazonos maradsz magaddal.


Ha nem kezded el fejleszteni magadat kommunikációban és helyzet kezelésben az a jövőben sok gondot fog okozni.


Rengeteg ember nem tudja kezelni az ilyen alapvető dolgokat, helyzeteket és csendben csak tűrnek.

Ennek a néma tűrésnek pedig rengeteg hátulütője van és rossz hatása.


Ha valami nem oké, megromlott vagy szimplán nem akarod/nem tetszik, meg kell mondani, meg kell beszélni kultúráltan a dolgokat és közös nevezőre jutni. Az offolástól a kapcsolat fejlesztéséig bármi, ami megfelel mindegyik félnek, hiszen ezért KAPCSOLAT. Ahol kimerülőben vannak a kapcsolódási pontok ott lépni kell.


Legyen az suli társ, haver, ismerős, barát, kolléga, családtag, párkapcsolat... stb.


Kezdetben csak beszéljétek meg, ha nem változik a kapcsolatotok, akkor dönts mi legyen. A lényeg :kommunikáció.

2022. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
+ válaszd külön, hogy őt utálod-e vagy, azt az 1 dolgot, amit tett.
2022. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!