Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb ajándék...

Mi volt a legjobb ajándék amit kaptál?

Figyelt kérdés

Bármilyen alkalomból vagy csak úgy megajándékozott bárki.

Ne a legdrágábbat írd hanem aminek a legjobban örültél.



2022. szept. 16. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy éjszakai titkos művelet. Karácsonyra kaptam játéktelefont (Hatvanas évek, amikor szinte senkinek nem volt telefonja, és a fülke is ritka madár volt). Eddig szinte érdektelen. De a két készülék között csak egy méter vezeték volt. Apukám az éj leple alatt kicserélte hat méteresre, és végig vezette az egész lakáson, miközben én aludtam. Amikor eljött az ajándékozás ideje, megcsörrent az előszobában. Másik végén anyukám szólt bele a fa mellől. Csak fiatal felnőttként értettem meg, mit is kaptam akkor, azon az éjjelen.
2022. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy prágai út.
2022. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
66%
58 évvel ezelőtt egy horgászengedély. Egy élet irányvonalát meghatározta.
2022. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer azzal ajándékozott meg a barátom, hogy a születésnapom alkalmából kibérelt egy moziszobát, ahol megnéztük a kedvenc filmemet.
2022. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!