Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A SorozatBarát weboldalon,...

A SorozatBarát weboldalon, fent van a barátok közt összes része?

Figyelt kérdés
Azért kérdeztem meg, és nem néztem meg ez helyett, mert valakinek kéne küldenie meghívott, és inkább meg kérdeztem mint hogy valakitől kérjek meghívott (most egyszerűbbnek tartottam ki írni)

#Barátok közt részek
2022. szept. 17. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sehol nincs fent az összes rész, mivel olyan korban indult a sorozat, amikor nem létezett a mai fájlcserélés, sem a tartalomrögzítés olcsó és egyszerű módja (90-es évek végén videókazettás rögzítés volt jobb esetben).

Hacsak nem fogja az RTL az elejétől a végéig újra felrakni, valaki azokat a részeket rögzíteni és közzé tenni majd a 10 ezer epizódot életben tartani, akkor sehol nem lesz meg az összes rész. Átlag 275 MiB/rész nagysággal eleve kell hozzá egy 4 terás háttértár, és ez csak az SD minőség.

2022. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nincs fent sehol az összes rész.

Amit tehetsz, hogy NCore-ról letöltöd a fentlévő részeket, és mindig levadászod őket onnan, amikor feltöltik. Most könnyebb, mert a feltöltő nem részenként töltögeti fel, hanem egy torrentbe rak nemtom hány részt (Vagy tizet), és úgy rakja fel.

Az RTL Mostról szerzi be a részeket, ugyanis most az RTL Gold ismétli az elejétől.

2022. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ
2022. szept. 17. 19:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs fent, szerintem akkor lesz legközelebb fent az összes része, amikor már leadta teljesen az RTL Gold, de az még kitudja hány év
2022. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még akkor sem, mivel mire leadja az RTL Gold a sorozatot, addigra a régi videók törlődhetnek a videómegosztó szerverekről.
2022. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-ik válaszoló: hát de ha mondjuk le menti őket még időben és föl teszi valahova egy pedrivra vagy bárhova... akkor meg lesznek a részek
2022. szept. 20. 12:15
 7/11 A kérdező kommentje:
*Pendrive-ra
2022. szept. 20. 12:15
 8/11 anonim válasza:
Nekem meg van majdnem mind. 1998-2000, 2006-2021. Ezeket tervezem felrakni, csakhát nagyon sok idő.
2022. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó van instagrammod?
2022. szept. 28. 21:30
 10/11 A kérdező kommentje:
Vagy is semmi, nem kell az instagrammod, csak nem tudom hogy kell kommentet törölni. De vissza vontam.
2022. szept. 29. 11:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!