Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A SorozatBarát weboldalon,...

A SorozatBarát weboldalon, fent van a barátok közt összes része?

Figyelt kérdés
Azért kérdeztem meg, és nem néztem meg ez helyett, mert valakinek kéne küldenie meghívott, és inkább meg kérdeztem mint hogy valakitől kérjek meghívott (most egyszerűbbnek tartottam ki írni)

#Barátok közt részek
2022. szept. 17. 18:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem most jópár fan elkezdte lementegetni a részeket RTL mostról (vagy ahogy #2-es írta, ncore-ról, ha másképp nem tudja) a kezdetektől.

(Én is hasonlóképp teszek, csak én megtartom magamnak egy 4 TB-os vinyón.) Nagyjából 5-6 TB lesz elméletben az összes rész, mire meglesz, most még 350-400 MB egy rész (ami ugye 2 epizód), letöltve közvetlenül a Mostról. Viszont később a HD minőség biztos jócskán meg fogja dobni a méretet.


#4-es: Az utolsó epizódot pedig, ha ilyen tempóban adják, mint eddig és nem üt be a crach az RTL-nél, 2027. júniusában fogják sugározni.


Egyébként meg egy helyen biztos megvan az elejétől a végéig eredeti minőségében (és adathordozókon), az pedig nem más mint az RTL Archívuma, bár ez gondolom evidens.

2022. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!