Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok az interneten...

Somló Volán Zrt. kérdése:

Hol találok az interneten ilyen képeket/videókat, vagy oldalt?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat engem a vörösiszap katasztrófa. Viszont szinte sehol nem találtam olyan képeket, vagy videókat ahol látszik Devecser vagy Kolontár lerombolt része az iszapkatasztrófa előtt. Eddig csak felülnézetről találtam képeket a Google Earth Pro-n és fentrol.hu-n. Meg találtam ezt a videót, aminek a végén látszik a lerombolt városrész egy kis része Devecserben: [link] . Tehát én utcanézetből kíváncsi vagyok arra, hogy milyen volt Devecser és Kolontár lerombolt része a katasztrófa előtt. Most nyilván felmerülhet az is, hogy akkor miért nem nézem meg a Google Streetwiev (bocsi ha rosszul írtam) képeit. Már megnéztem és a legrégebbi kép az 2011 decemberi, és az már jóval a katasztrófa után volt. Már lassan 3 éve foglalkozok ezzel a katasztrófával, de akármilyen kifejezést írtam be a Google-ba meg YouTube-ba mindig csak azt dobta ki, hogy milyen volt az nemsokkal iszapömlés után és évekkel utána, azt sose mutatták meg milyen volt előtte. Nekem mindegy milyen videó vagy kép csak utcanézet legyen és a katasztrófa előtti (később lerombolt városrész) állapot legyen benne. Ha valaki tud ilyen képeket, videókat vagy oldalt küldeni az legyen szíves küldje el ide, mert érdekel a téma. Előre is köszönöm.

#vörösiszap #Kolontár #Devecser #Iszapkatasztrófa #Vörösiszapkatasztrófa
2022. szept. 18. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Fortepanon nezted mar?
2022. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ott még sose. Nem is hallottam róla. Nagyon szépen köszönöm. Megy a zöld.
2022. szept. 18. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!