Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki felvilágosítana engem,...

Valaki felvilágosítana engem, hogy mi ez a Insanity Asylum? Olyan szívesen kipróbálnám, de nem találok internetes oldalt, ahol a videókat meg tudnám nézni, vagy valami leírást tudnék olvasni.

Figyelt kérdés

Annyit tudok róla, hogy ez egy 60 napos edzés, és hogy 2 hetente fel kell mérnünk az állapotunkat, hogy milyen edzettek vagyunk, ilyesmi..


Előre is köszönöm a segítséget :) 16/L



2013. máj. 13. 18:16
 1/4 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem írni, hogy fogyni is szeretnék, de leginkább az állóképességemet szeretném növelni, mert siralmas, hogy nem bírok fekvőtámaszozni, és hogy semmiből sem tudok sokat csinálni, pedig max. 5 kg felesleg van rajtam.
2013. máj. 13. 18:18
 2/4 anonim válasza:

Itt egy videó róla.

[link]

2013. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
google + torrentről leszedhető
2013. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Az Insanity általában annak javasolják, aki végigcsinálta már a sima Insanity és Insaniyt Max-ot. Viszont én se csináltam végig, mert mi a barátnőmmel vágytunk egy kicsit keményebb edzésre és hidd el az Asylum igen is eközé tartozik. Nekem csak 30 napos programom van róla, amit egyszer már félig és egyszer végig is megcsináltam. Én egyszerűen imádom. Nem könnyű, hihetetlen kitartás kell hozzá, de meg éri. Utáltam előtte futni, ma már simán elmegyek, ha olyan kedvem van, 3-4 km mindig összejön.Soha nem voltam erős és vékony lány, de sokat köszönhetek a tornának. Erősebb lettem és az állóképességem is megnőtt. A rengeteg ugrálás, és kemény munkával az év végi felmérésen az nekem lett a legjobb a súlypontemelkedései eredményem, amin nem kicsit lepődtem meg.

Ha belevágsz, és átlendülsz a kezdeti nehézségeken, fájó,sajgó testrészeken imádni fogod. Mindig jusson eszedbe a DIG DEEPER!! Én most kezdem az Asylum 2 és már izgatottan várom, ha még van kérdésed én szívesen állok a rendelkezésedre.

2013. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!