Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy sosem állok bosszút senkin(pedig lenne rá okom), hanem beletötődök minden szemétségbe,gonoszságba,igazságtalanságba?(amik bizony fájnak életem végéig)

Figyelt kérdés

2022. szept. 19. 04:04
1 2
 1/11 Fejvad válasza:

Szia!

Véleményem szerint, azzal, hogy nem bàntasz másokat, csakis magadnak teszel jót! Ők meg valamilyen formàban mindig vissza fogjàk kapni, azt ahogy másokkal bàntak! Szóval csak így tovább és fel a fejjel, bàrcsak én is mindig megtudnàm ezt csinálni!

Most már csak azt kell megtanulnod, hogy, hogy dolgozd fel ezeket a sérelmeket! :)

2022. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bosszúállás szrság és semmi értelme sincs.


Ámde én nem folytok magamba minden szrt, hanem kiosztom az illetőt, aztán ha felfogja, felfogja, ha nem, nem

2022. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én kétszer álltam bosszút életemben, és kva jól esett. Nem bántam meg.
2022. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És nem kerültél börtönbe?
2022. nov. 9. 19:42
 5/11 anonim válasza:
Nem 😂😂😂😂😂
2022. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Most jön a harmadik, és ez csak arról szól hogy nem hagyom szó nélkül kihasználni és eltaposni magam. Ha az illető egy kisujjal is hozzám mer nyúlni vagy cirkuszolni kivágják a katasztrófavédelemtől, ahova most vették fel.
2022. nov. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek a halálbüntetésről amit az USA-ban még mindig alkalmaznak?
2022. nov. 10. 17:14
 8/11 anonim válasza:
Ellenzem.
2022. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amikor gyerekkoromban megnéztem a Conan a Barbár-t(megölik a fiú szüleit, 15-20 évvel később a fiú bosszút áll) apám olyan hangsúllyal mondta hogy "a végén bosszút áll" hogy érződött hogy együtt érzett Conan-nal,és helyesellte hogy bosszút állt.
2022. nov. 10. 18:47
 10/11 anonim válasza:
Szerintem szemet szemért, fogat fogért, aljasságot aljasságért.
2022. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!