Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FÉG látványkonvektor belül...

Gabesz147 kérdése:

FÉG látványkonvektor belül ugyanaz, mint a normál? Valami melegre érzékeny panelra gondolok, ami elől van. Érdemes-e többet fizetni érte, mennyire tartós ez a része?

Figyelt kérdés
A régi konvektort kell cserélni. F8 parapet.

#FÉG látványkonvektor
2022. szept. 19. 06:15
 1/3 anonim ***** válasza:

nálunk három van, 15 éve.mindenki megbámulja, a látvány hatására vett néhány rokon is..


Nos minden ugyan az, csak az üvegre kell vigyázni, mert hirtelen begyújtásnál, azonnal nagylángon elpattan, és matt lesz. Volt aki izzásig ebítette, mert az olyan szép. Aztán én járhattam a pótüveg után.

2022. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes ilyent venni, egyszerűen szép, és látványos a lángkosár. Sosem romlik el.
2022. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Időközben mégse lesz teljes csere, kevés alkatrész cserével sikerült megjavítani a régit. Inkább ne legyen hideg telünk, hogy sokat lehessen nézni:-).

2022. szept. 20. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!