Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy sencor ventillator...

Vettem egy sencor ventillator homelegitot.De vmi miatt nem kapcsol be.Probaltam utasítás alapján de semmi.Ti hogy kapcsoltatok be?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hősugárzót?

Először is dugd be a konnektorba (fontos, hogy legyen áram a konnektorban). Utána ha megnézed jobban a készüléket, lesz rajta 2 tekerhető pöcök. Az egyik a "mennyit fúj", a másik a "milyen meleget fúj". A "mennyit fúj" gombot tekerd 1-es vagy kettes fokozatra ( I vagy II ), a ventilátor ikon (3 paca egymás mellett) hideget fúj. A "milyen meleget fúj" gombbal pedig állítsd be, hogy mennyire legyen meleged. Kikapcsolásnál pedig az egész műveletet ismételd meg fordítva. Sok sikert eme bonyolult feladathoz!

2022. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy ezeknek az alján szokott lenni egy biztonsági kapcsoló eldőlés ellen, ezért kizárólag függőleges helyzetben próbáld meg bekapcsolni. Mellesleg az 1es válasza, és az én válaszom is ott kell hogy legyen a felhasználói kézikönyvben, de ugye minek az...
2022. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem olvastam végig a kérdést, az utolsó mondatom tárgytalan.🤦‍♂️
2022. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!