Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én arra lennék kiváncsi hogy...

Én arra lennék kiváncsi hogy a Haryy Potter 5. részében van a Főnix Rendje aminek a főhadi szállása a Black ház. És Sirius azt az utasítást kapta Dumledortol hogy ne hagyja el a házat.kutya ként ki ismerné fel? mert azt tudom hogy egy "bűnöző".

Figyelt kérdés

Talán Féregfark aki elmondhatja Voldinak mert át állt mellé?

Előre is köszi a válaszokat és bocsi nem tudom hogy a filmben is igy van e mert én cska a könyveket olvastam.



2020. dec. 17. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akárki felismerhetné.
2020. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, olvasd el a könyvet, abban le van írva.
2020. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akárki felismerhetné, ahogx az 1-es írta. Úgy tudom, amikor elkísérte Harryéket a Kings Crossra Lucius Malfoy fel is ismerte.


#2 amúgy pont azt írta, hogy könyveket olvasta, a filmet nem látta.

2020. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki ismerte, vagy tudta hogy kutya alakban járkál az valószínű tudta hogy ő az, Dumbledore ezért nem akarta.
2020. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as, lehet, hogy átfutotta a szeme a szöveget, de akkor nem olvasta elég figyelmesen. A könyvben kiderül, hogy történt.
2020. dec. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 5. részben, mikor kikíséri Harry-t a pályaudvarra, akkor Lucius Malfoy felismeri.

Elég sok olyan ember van a történetben, aki fel tudja ismerni. Pl.: Piton, Féregfark, szerintem esetleg Bellatrix is...

2020. dec. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ.igen picit megfeletkeztem arrol hogy is volt rég olvstam.ezert is kerdezem.de minednkinek koszi
2021. jan. 4. 23:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár ember felismerhetné. Ott van például Lucius Malfoy, aki, mikor Sirius kikíséri Harry-t a pályaudvarra, fel is ismeri. És szerintem a többi halálfaló is tud arról, hogy animágus. Pettigrew biztos elmondta nekik. Piton is tudhat róla, hisz Dumbledore bizalmasa volt, így hallhatott róla (bár, mivel ő a Főnix rendje tagja volt, és Dumbledore mellett állt, így szerintem akármennyire is utálta Siriust, nem adta volna tovább az információt).
2021. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!