Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek?Mit gondoltok...

Mit tegyek?Mit gondoltok erről a szituációról?

Figyelt kérdés
Tesi órán szoktunk legtöbbször kosárlabdát játszani. Van 2 lány aki nagyon erősen és durván fellok elkezd végig tapogatni és fejbe vágnak, direkt kigáncsolnak és sorolhatnám.A tesi tanár aki az osztályfőnökünk nem érdekli és ők a kis kedvencei és direkt nem jelenti ki hogy egyes dolgok szabálytalanok.És folytatódik a játék mintha mi sem történt volna. A többivel nem lenne gond de az hogy direkt végig fogdosnak és fogdossak a melleimet nagyon idegesítő és nagyon kellemetlenül érzem magam ettől.A másik dolog ami kiábrándít az, hogy többször megyek le cserének és sokkal több időt ülök lent mint ők. Teljesen kihagynak a játékból és ha el is lépek valamit azt egyből észreveszi mindenki és szemrehányást tesznek erről. És az nem érdekel semmit hogy végig tapogatnak.Nem provokáltam ki ezeket a dolgokat amióta ide járok állandóan kicsesznek velem és más lányokkal.És az erőszakkal próbálnak jól játszani amikor nem erről szól a kosárlabda hogy így viselkednek .Tudom, hogy mindig vannak ilyenek. De ez engem nagyon idegesít , hogy végig tapogatják az egész testemet.. Mit gondoltok erről?

2022. szept. 20. 22:33
 1/6 Lucifer-666 ***** válasza:
64%
Kérd meg, hogy ne fogdossanak, mert nem a lányokat szereted...
2022. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez szexuális zaklatás. Fel kell őket jelenteni. Mondjuk én úgy p@nán rúgnám őket hogy még most is görnyednének. A tanárt is fel kell jelenteni.
2022. szept. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valakit kérjetek meg, hogy vegye fel "hogyan játszotok"... Aztán bemész az igazgatóhoz szülőkkel. Ilyen egyszerű...
2022. szept. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Ui: először mindenképp szülőnek mutasd +csinálj másolatot a fájlról.


Üdv, a 3-as


30N

2022. szept. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1-es nem tudom ez mennyire oldalán meg a helyzetet lehet még jobban ezt csinálnák, hogy idegesítsenek.



2#-es Az a gond, hogy erősebbek nálam és simán vissza kapnám.Nem tudom, hogyan tudnám feljelenteni őket.



#3-as Jó ötlet lenne. Annyi a baj hogy nem szabad felvenni az órát és nem is szabad telefont bevinni az órákon.Csak a táskában lehet tárolni.

2022. szept. 21. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán ezt elmondod otthon, és szüleiddel elballagtok a legközelebbi rendőrségre, hogy tornaórán szexuálisan bántalmaztak. Ők tudják, hogy mit kell tenni.
2022. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!