Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pénztárosok! Tippek?

Pénztárosok! Tippek?

Figyelt kérdés

Ma majdnem 20 ezer mínuszba kerültem ugyanis kétszer is 10 ezresel fizetek és 20 ezresnek írtam be ( fogalmam sincs hogyan) de mind két vásárló jó fej volt és szólt.

Hogyan lehet ezt elkerülni? Pesten dolgozók egy nagyon forgalmas Sparbn a vásárlók futó szalagon jönnek szóval nagyon gyorsan kell dolgoznom.


2022. szept. 23. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"a vásárlók futó szalagon jönnek szóval nagyon gyorsan kell dolgoznom"

Attól még figyelni kell.

Nincs erre semmilyen trükk meg praktika.

2022. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lucifer-666 ***** válasza:
93%

Nem kell gyorsan dolgoznod. A vásárlók is alig bírják elrakni a termékeket...


[link]

2022. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem tűnik fel, ha többet adsz vissza, mint amennyit fizettek?
2022. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztornót használd a gépen, illetve amikor odaadján a pénzt, ne rakd el egyből a pénztárgépbe, hanem először csak felé. Kellemest a hasznossal neked is könnyebb, és ha esetleg azzal jönne a vásárló hogy de én 20000essel fizettem, és ott van a kassza tetején a 10000es, mindenképp te jössz ki jól.
2022. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ezt sajnos magadnak kell megoldanod. Enis egy forgalmas sparban vagyok, olyan nem szokott tortenni, hogy nagyobb penzt utok be. Mikor elveszed tedd le magad ele es utana ird be. 2-es valaszolonak pedig: De, gyorsan kell dolgoznia, a vasarlonak pedig gyorsan kellene pakolnia a kasszapozicio miatt.
2022. nov. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta mindig 2x számolom meg a pénzt ha 5 ezer forintnál nagyobb összegből kell vissza adjak így azóta nem volt ilyen gond
2022. nov. 20. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már jártam hasonlóan 10 ezressel fizettek én meg mellé nyomtam és 20 ezrest ütöttem be. Nincs semmi gond csak arra figyelj, hogy jól adj vissza azaz 10 ezerből. És nap végére jó volt a kassza is.
2023. febr. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!