Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Linett névről mit gondoltok?

Linett névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a név de utána néztem a jelentésének ami annyira nem szimpatikus. Kisfiamat Benettnek hívják nem lenne gáz hogy Linett és Benett

2022. szept. 24. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó-jó.. egész jó.
2022. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lucifer-666 ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ember inkább a hangzását nézi és nem a jelentését. Van, aki egyiket sem...
2022. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rosszlanyokon szoktam latni Linett nevu lanyokat,azonkívül meg sehol sem találkoztam a nevvel.
2022. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék ennyire rímelő neveket.
2022. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű, és nem is tűnik külföldi átvételnek. H a nem olvasom, eszembe nem jutott volna, hogy egy külföldi sorozatban valakinek Lynnette lehet/lenne a neve; nekem ez így annyira magyaros. Hogy Linett. Egy ilyen sima magyar , modern kreálmánynak / találmánynak gondoltam, és amúgy tökre tetszik; és még úgyis, hogy most már tudom, hogy nem magyar név, és az eredeti formája Lynnette. Szal én nem ismerem ezt a sorozatot, de hallottam róla, hogy van, de tehát nem ismerem; de , ha ismerném ezt a külföldi szereplőt ; szerintem úgyis tetszett is volna ez a név alapból. Amúgy szal nagyon egy szép, kecses, nőies névnek találom. Önmagában, becézetlenül is jó, még a becézései is menők; ha esetleg akár akarja valaki becézni, pl Linus, Netti , Netta, Liu, Linn, Lina, stb.
2022. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*akkor ezt lehet,h egy másik kérdés alatt olvastam,de szal, lényeg a lényeg, hogy cool.
2022. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már a Benett sem tetszik, a Linett önmagában egy fokkal jobb lenne, de Benett és Linett nagyon gáz szerintem. Ne haragudj.
2022. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!