Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell rendőrt hívni?

Hogyan kell rendőrt hívni?

Figyelt kérdés
Nem csináltam még ilyet, de egy kocsmában dolgozom ahol néha sajnos ilyet is kell, de nem szeretnék leégni, ha erre kerül a sor , így segítséget kérnék. A 112-es számot kell hívnom? És mit kell mondanom? Átirányítanak a körzeti rendőrséghez?

2022. szept. 25. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hîvd a körzeti rendőrséget. A számuk a honlapjukon.

Hívod, bemutatkozol, mondod a számot, amiről beszélsz, mondod az üzlet nevét, címét, és az eseményt: verekedés, garázdaság, nem fizet, tör-zúz, stb.

2022. szept. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
72%
107-et szoktam hívni.
2022. szept. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Felhívod igen a 112-t, általában nagyon gyorsan felveszik.

Egyszerűen bemutatkozol, és nyugodtan érthetően elmondod mi történt.

Nagyon fontos a pontos helyszín, és ha rendőr kell, fontos hány személlyel kell intézkedniük.

2022. szept. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
én is a 107-et hívom. Hely, és mi a szitu.
2022. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Meg amúgy úgyis felteszik a kérdéseiket, amik fontosak és elsőként talán, hogy mi a probléma. Ha szükséges csak hívd és mondjad mi a baj és majd kérdezik ami nekik kell hozzá.
2022. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól gondolom, a 112 azert jobb, mert a döntésfa alapján más szolgálatot is tudnak indítani. Pl. a mentőt is.
2022. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! :)
2022. szept. 26. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!