Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hívni kellett volna a rendőrt...

Hívni kellett volna a rendőrt ? Utólag már nem lehet csinálni semmit ?

Figyelt kérdés

Volt egy autóm, tegnap előtt totálkárosra törtem. A mindenem volt az az autó , tavaly rá ment az összes pénzem.

Nem elég hogy a január halállal kezdődött ,másodikán az autót is elvesztettem.


A történet a következő...indultunk anyósélhoz, csak hogy a hídon álltak , így tovább hajtottam hogy megfordulok. A nap sütött szemből , láttam nem jön senki előről és hatulrol sem , balra kanyarodtam erre csak egy nagy fékezést hallottam , mi meg bent az árokban.


Senki nem sérült meg. Abban a sokkban jobbnak láttuk ha nem hívunk rendőrt , mivel mindenki szerint (fel falu) én voltam a hibás csak a balkanyar miatt. Ismerősnek is volt ilyen balesete , ott is csak őt huzkodták meg.

Majdnem elsüllyedtem.....


Aztán megírtuk a papírt otthon , nem akartam aláírni hogy én vagyok a hibás. O pedig fenyegetett hogy vagy leteszek neki több 100.000et vagy aláirom és elismerem a hibámat.


Így aláírtam...később jogszabályok szerint a biztosító ezeket az eseteket kármegosztással szokta intézni mert nem csak én vétettem, mert kanyarodó autót előzni is tilos.

Neki előzési tilalom nekem kanyarodasi.


Másnap vissza hozta a papírt és bevallotta sokkal többel ment mint kellett volna (10m fekcsik) és ha jobban figyel elkerülhető lett volna és hibás volt , holt térbe volt nem is láthattam) itt már mindegy volt. Volt egy autóm, amire mindent befizettem ,mindenem volt erre elvesztettem azt amiért évekig dolgoztam...


A biztosító nekem nem fizet semmit így már...utólag pedig már nem lehet intézkedni igaz ? :(


Köszönöm előre is.:((

23/L


2022. jan. 4. 06:54
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez van, legközelebb majd annyiért veszel autót amennyit megbír a pénztárcát, ez amúgy kb 3 havi fizu
2022. jan. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szívás. Ez már marad így, legközelebb meg rendőrt kell hívni. Csak azt hurcolják meg akit meg kell mert olyat csinált.
2022. jan. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Max mondod a biztosítónak hogy hamis balesetit írtatok alá de akkor te is kapsz, vagy ez már marad így.
2022. jan. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulópénz...
2022. jan. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztositonal meg leallithatod a dolgot, csak akkor nem ide kellene irogatni hanem a biztositodnak.
2022. jan. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Kovetkezo autodra majd koss CASCO biztositast es akkor majd a te karod is rendezve lesz.
2022. jan. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"tavaly rá ment az összes pénzem."

Jó nagy hülye vagy, hogy az ÖSSZES pénzed autóra költötted.

Egyébként meg kicsit összefüggéstelen, amit írsz. Balra kanyarodás előtt meg kell győződni arról, hogy nem kezdtek-e el előzni. Ettől kezdve ebből már jól nem jöhetsz ki. És igen, ott kellett volna rendőrt hívni, illetve a biztosítónál még mondhatod azt hogy a stressz miatt illetve fenyegetés hatására ismerted el a felelősséget, de ismétlem ebből nem jöhetsz ki jól. Sajnálom egyébként, legközelebb remélem jobban vigyázol.

2022. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"O pedig fenyegetett hogy vagy leteszek neki több 100.000et vagy aláirom és elismerem a hibámat."


Ennél a pontnál rendőrt hívtam volna!

2022. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!