Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letilt az Instagram?

Letilt az Instagram?

Figyelt kérdés
400 embert szeretnék kikövetni az Instagramon, ezért letilthat spammelésért? Nyilván nem egyszerre szeretném őket kikövetni, hanem szépen fokozatosan napi 10-15 az soknak számít egy nap?

2022. szept. 27. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezeket nem tudja senki, ahogy tegnap is megkérdezted egy másik példával. A spamelés általában olyan tevékenység amivel másokat kéretlenül zavarhatsz, ebből a szempontból a kikövetés nem jár más fiókok értesítésével sem interakció kérésével - nehéz azt mondani hogy ez spamtevékenység. A biztonság kedvéért ha elnyújtod a mennyiséget és időt (pl. ahányszor - legyen az óránként egyszer - belépsz az alkalmazásba, megszabadulsz 5 követéstől), kisebb az esélye hogy bármi gond lesz.
2022. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én láttam már olyat, hogy valaki a több mint 60ezer követőjét 100 valamennyire csökkentette 1-2 hét alatt és láthatóan nem lett letiltva, úgyhogy nem hinném, hogy a kikövetés spamnek minősül.
2022. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2022. szept. 27. 20:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2022. szept. 27. 20:22
 5/6 A kérdező kommentje:
De, az követők eltávolítása és én kikövetésről beszéltem, hogy ha pl. 400 embert kikövetek tilt-e
2022. szept. 27. 20:29
 6/6 anonim válasza:
Igaz, egy kicsit összekevertem a dolgokat, bocsi :D De szerintem nem spam a kikövetés sem... bár lehet, legjobb, ha lassan osztod be, ahogy az első javasolta, akkor biztos nem lesz gond.
2022. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!