Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi5 tanácsoltok külföldre...

Mi5 tanácsoltok külföldre koltozeshez?

Figyelt kérdés

Munkám már van. Informatikai meló.

Mi tudtok tanácsolni?



2022. szept. 30. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom, hogy ha értelmes választ vársz, akkor írd le a kérdésedet is értelmesen.
2022. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Válts valutát.
2022. szept. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Én azt tanácsolom, hogy pont most, ebben a teljesen bizonytalan világpolitikai helyzetben a legjobb, ha itthon maradsz. Itt biztonságos.
2022. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Következő a szitu dolgozok egy multi cégnél már ides tova 6 éve.

Nyílt náluk egy külföldi pozíció amit megpalyaztam és elnyeretem magam sem értem hogy hogy. Ők a kiszervezésemben segítenek meg minden de igazából én a kulturális különbségeket félek és a beilleszkedestől. Egy egyszerű Vas megyei gyerek vagyok.

2022. okt. 2. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik ország? Beszéled a nyelvet? Mennyi időre szól a megbízás / szerződés? Van család?
2022. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ország lényegtelen de jobbak a viszonyok , család nincs csak barátnő de ő jön velem. Szerencsére a nyelvet beszélem. Kb b2 szinten de gyúrok rá.
2022. okt. 2. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az ország lényegtelen de jobbak a viszonyok"

Azért nem mindegy hogy USA, UK, Németország vagy Izrael.

Mondjuk nekem mindegy, akkor csinálj amit akarsz.

2022. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 okes
2022. okt. 2. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!