Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lehetne olyan hajat...

Mivel lehetne olyan hajat csinalni mint Opitz Barbinak?

Figyelt kérdés
Tehát seggig érő hajam van, hullámos. Tudom hogy opitz barbinak alapbol ilyen a haja, de van esetleg valami gép amivel meg lehetne csinalni igy egy hajat?
2022. szept. 30. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Dauernek hivjak es nem gep, hanem egy fodraszati eljaras.


Amugy... hat nem tudom, de en sikitofraszt kapok attol a hajtol meg amugy a viselojetol is.

2022. szept. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2022. szept. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Daueren kívül semmi mással nem tudna nekem fodrász ilyen hajat csinálni? Pl valami kupvasfélével vagy hasonlo..
2022. okt. 1. 10:12
 4/12 anonim ***** válasza:

Hanyszor fogod meg ugyanezt megkerdezni?


Nem, nem oldhato meg kupvassal, nem marad tartos (meg egy fel napra is alig-alig). Ennyire gondor hajhoz dauer kell, pont. Amugy egy hettel utana a pokolba fogod kivanni az egeszet mert kezelhetetlen, fesulhetetlen, mas frizurat csinalni belole alig lehet.

2022. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A fodrász szerint, ha valakinek alapbol göndörös a haja, tartosabban marad benne, nekem meg nem sima. Tehát kupvassal elvileg lehet. De mivel te is mást írsz, de fodrász is mást mondd...😂
2022. okt. 1. 11:02
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy tegyuk fel be daueroltatom, ugyanilyenre akkor nekem is hasonlo vastagnak fog ki nézni?
2022. okt. 1. 11:16
 7/12 anonim ***** válasza:
5. Ha ennyire biztos vagy benne, miért írtad ki a kerdést...??
2022. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Es hol irtam hogy "ennyire biztos vagyok henne"?
2022. okt. 1. 11:41
 9/12 A kérdező kommentje:
Benne*
2022. okt. 1. 11:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy milyennek fog kinezni, az a mostani hajadtol fugg. Kiprobalhatod (fodrasznal) egy tinccsel, hogy milyen, aztan az eredmenytol fuggoen megcsinaltathatod az egeszet. De tovabbra se javaslom, mert ha nincs benne gyakorlatod, hamar az ollonal kothetsz ki a remenytelenul becsomosodott, mosthatatlan-kezelhetetlen rasztaval.
2022. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!