Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lehetne olyan hajat...

Mivel lehetne olyan hajat csinalni mint Opitz Barbinak?

Figyelt kérdés
Tehát seggig érő hajam van, hullámos. Tudom hogy opitz barbinak alapbol ilyen a haja, de van esetleg valami gép amivel meg lehetne csinalni igy egy hajat?
2022. szept. 30. 10:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10. De ilyenkor ennyire be göndörödik a haj? Mert amiket a neten láttok azok egyáltalán nem hasonlók az Opitz barbi hajához képest, én meg pont ugyanolyat akkarok, használnák rá direkt kifejezetten erre való balzsamokat, hajápolást stb.. anyumnak is gondor a haja, tehát ezzel nem igazan lenne gond, csak akiket láttok a neten, akiknek daueroltatva lett a haja, az osszesnek olyan vékony, tehát egyiknek se olyan mint az Opitz Barbinak.
2022. okt. 1. 15:14
 12/12 anonim ***** válasza:
58%

11: nem tudom eldönteni, hogy trollkodsz, vagy ennyire nehézfelfogású vagy...


Az, hogy kinek milyen a haja, a fogantatása pillanatában eldőlt.

Ha neked nem olyan sűrűt dobott a génlottó, mint OB-nak, akkor soha nem lesz olyan a hajad.

2022. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!