Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szalagavató beszéd?

Szalagavató beszéd?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban van a szalagavatóm és én kaptam a feladatot, hogy írjak egy kis beszédet/bemutatkozást az osztályról és az elmúlt 4 évről... Na én eddig még nem voltam szalagavatón és beszédet sem írtam soha... Tehát a kérdésem, hogy néz ki egy ilyen beszéd? Miről kell szólnia, mit kell megemlíteni? Állítólag olyan négy mondatnak kell lennie mivel nagyon szűkös a műsoridő, de nekem a négy mondat nagyon kevésnek tűnik :/

2022. okt. 3. 18:00
 1/1 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan enlits meg nehany regi jo emleket az osztalyodrol amin mindenki nevetett..Pl.osztalykirandulas.Szerintem nyugodtan azt is hozzairhatod hogy hogy ismerkedtetek meg egymassal,milyen baratsagok alakuktak ki….Tanarok vicces szovegeit is irhatnal amiket csak a te osztalyod ert…azt is ird bele hogy mennyire lesz fura hogy mar nem egy helyre fogtok jarni,tanulni es talalkozgatni(kis siratos szoveg)
2022. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!