Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a halálról, hogy...

Mit gondolsz a halálról, hogy viszonyulsz hozzá?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Megszűnsz létezni. Aztán újra megszületsz vagy a Földön(nem biztos hogy emberként), vagy egy másik bolygón egy másik galaxisban valamilyen élőlényként.Nem hiszek Istenben,szerintem hiába voltál jó,attól még lehet hogy következő életedben súlyos betegséggel születsz...,a karmában sem hiszek, hogy ha valaki gonosz volt, majd a következő életében valamilyen formában visszakapja.
2022. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem félek tőle. Nyilván nem vágyom rá, de nem hiszem, hogy rossz dolog. Csak egy nagy váltás/változás. Valószínűleg abban az állapotban, ami utána jön, nem fogsz emlékezni az életedre, hiszen arra sem emlékszel, ami a születésed előtt volt. Sőt a születésedre sem. Viszont nem tudom megmondani, hogy mi jön utána. Tippelni sem akarok.
2022. okt. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Én attól félek,hogy a halál után a természet mostoha lesz hozzám és súlyos betegséggel fogok születni,és szenvedni fogok a kórházban,miközben a többi gyerek vidáman játszik a játszótéren.
2022. okt. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

először is szarügy...kérdés, mikor merül fel hogy eljött az idő? Fiatalon is más, fáradt, beteg idős korban is más..

Amugy nem gondolok rá, mert nem tudom elképzelni hogy fog bekövetkezni.

Nincs másik élet, ennyi volt, oszt jónapot.


Halálod után(mindegy, hogy a villamos alól szednek ki, vagy a kocsma előtt szúrtak le, vagy szeretteid közt dobtad fel a talpad) két markos ember lepedőbe tekerve bedob a szállítókocsiba, majd a hűtőházba valahol, ahol hely van a kövön, majd irány az égető...


Nos?


Inkább az az érdekes, hogy pici sejtekből lettünk ekkora marha ember, aztán pár évtized, és irány az urna...


De egy biztos...ez a sárgolyó félelmetes sebességgel száguld a Nappal együtt a galaxis külseje felé....hogy onnan egy másikba keveredjen...

Mi meg így, vagy úgy de rajta vagyunk..akár apáink zacskójában, akár szétszórva a légtérben.


Nekem erre futja..de az életem élhető részében csak a pinával törődöm, és nem a halállal

2022. okt. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szükséges rossz. Nem jól viszonyulok hozzá. Több családtagom halt már meg. A haláltól nem félek, csak a szenvedéstől, betegségektől, fájdalomtól.
2022. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs értelme sokat filózni a halálról,meg hogy mi lesz utána, de néha azért el lehet gondolkozni rajta.

Honnan tudod hogy nincs másik élet?(ezt senki sem tudhatja,de ahogy a molukulák folyamatosan egymáshoz kapcsolódnak akár ezen a bolygón,akár egy máskion,ahol kedvező feltételek alakultak ki az élet számára,úgy nagyon is könnyen elképzelhető hogy az egyik molekula összekapcsolódás TE leszel majd a halálod után).

2022. okt. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szeretteim többsége már elhunyt,így szeretnék ott lenni én is.Nem félek tőle,nem is hiszem,hogy létezne valami más.Ha újjászületek, a mostani életem után csak jobbat kaphatok,ha csak alszom örökre,az lenne a legjobb,vagy ha találkozom az elhunyt szeretteimmel,az lenne a paradicsom.
2022. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát,ez nagyon szépen hangzik hogy találkozol az elhunyt szeretteiddel,könnyfakasztó, de az eszem sajnos azt súgja hogy a halál után senki nem találkozik senkivel, de ennek ellenére én is kicsit reménykedek hogy hátha mégis.
2022. okt. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy jól esne már végre egy kis halál. Nem vicc...
2022. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!