Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt egy autó balesetem...

Volt egy autó balesetem sérült nem volt ma volt kár szakértő meg nézte a kocsit azt szeretném meg kérdezni hogy most körübellu mennyi időn belül fizetnek ki!?

Figyelt kérdés
2022. okt. 4. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen biztósító,mekkora a kár,mikor volt.stb.
2022. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyors kifizetés kértél, akkor aránylag rövid időn belül, de csak az meghatározott kárérték töredékét. Viszont bármire elköltheted, a te dolgod.

Egyéb esetben a szerviznek fizetik ki a számla szerint, illetve a megállapított kárértékig, az avulást is figyelembe véve.

2022. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem szervizbe van a jobb eleje sérült és a váltó le szakadt mit jelent a gyors kifizetés?
2022. okt. 4. 18:44
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! Egy képet kérhetek hogy néz ki hogy le van szakadva a váltó. Olyat még nem láttam.
2022. okt. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A gyors kifizetés úgy néz ki, hogy miután a kárszakértő elvégezte a feladatát, beballagsz a biztosítóhoz, és közlöd, hogy gyors kifizetést kér. Nem biztos, hogy betűre pontosan írom a nevét. De mint mondom, az össze nem fedezi a felmerülő kiadásokat. Ha nem akarod javíttatni valamiért, akkor érdemes ezt választani. Mondjuk azért, mert te magad is rendbe tudod hozni olcsóbban, de az alkatrészeket nem saját zsebből fizetnéd.
2022. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Biztosítási nyomozó hívott ma mindent meg kérdezett de miért kell nyomozó?
2022. okt. 5. 17:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Káresemények valótlanságának a felderítése a feladata. Lehet, a másik fél vitatja a felelősséget, vagy ő is beadta „ellened” az igényét.
2022. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A kárszakértő nem mondott semmit? Vannak pl. akik olyan sérülést is próbálnak eladni újnak, amelyek több évesek, és saját hibásak.
2022. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A kár okoznak is ugyan az a vezeték neve mind nekem azt kérdezte hogy nem e a testvérem
2022. okt. 5. 17:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyennel már találkoztam kérdésben, de ott nem volt nyomozás. Ha nincs közötök egymáshoz, akkor nem lesz gond, de lassítja az ügyet.
2022. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!