Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem mondja el nekem az...

Miért nem mondja el nekem az igazságot?Mièrt nem enged el ,ha esetleg nem èrez irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elmesèlnèm törtènetem!🙃

32 éves vagyok.12 évig èltem fèrjemmel,akit nagyon szerettem.Ő volt az egyetlen igaz szerelmem és az egyetlen férfi az életemben.Nagyon rosszul bánt velem,sokat szenvedtem mellette.Sose viszonozta szeretetemet igazán.Rabszolgává tett,bántott...minden elkèpzelhető rosszat megtett ellenem.Mindiv remènykedtem ha kitartó és odaadó vagyok megváltozik.Nem így történt .Tönkre tett,muszaly volt elválnom tőle ,hanem mára már nem èlnèk.Van egy közös gyerekünk.Ketten maradtunk.Nagyon nehezen tudtam összeszedni magam.Azt hittem soha életemben nem fogok szeretni senkit és soha nem jövök helyre.

2 évre rá ahogy elváltam,megismertem egy férfit,aki oda költözött a szomszédba.Ő jött oda hozzám ismerkedni.Első perctől nagyon kedves volt hozzám.Figyelmes,barátságos .Sose tett,vagy mondott olyan dolgot amivel bármi kezdemènyezèst folytatott volna felém.Sokszor volt,hogy találkoztunk egy kávéra.Nagyon talált a szó közöttünk.Bár mindig is szimpatikus volt nekem,sose fordult meg a fejembe,hogy bármi egyebb legyen közöttünk ,mint barátság.Pláne,hogy házas ember és nem is állt szándékomban egy férfit se közel engedni magamhoz.Mindig el is itèltem a megcsalás sztorikat!Volt,hogy munkahelyemen kávèztunk,ahol a kolèganőim többször is megjegyeztèk,hogy szinte vibrál köztünk a levegő ha egy helyen vagyunk....mindig nevettem egyet rajtuk,hogy butaság amit beszèlnek.Hogy èn egy házas emberrel ...pfff kizárt!!!

Aztán teltek a hónapok.Sokszor váltottunk üzeneteket ,szinte hetente találkoztunk.Egyszer csak azon kaptam magam,hogy akit mostanig az egyik legjobb barátomnak tartottam folyton a fejembe jár .Egyre többször és többször.Alig vártam újra talalkozzak vele.Bekellett vallanom saját magamnak is,hogy többet érzek iránta mint egy sima barát iránt.

Aztán egy napon közel kerültünk egymáshoz,érezni lehetett azt a vibralast amiről a kolléganőim beszéltek.Tobbszor is megcsókolta a nyakam én meg nem tiltakoztam.Vallotunk mindketten egymásnak,hogy nagyon vonzodunk egyik a másikhoz.Elmondta ,hogy gyönyörűnek tart és hogy nagyon az esete vagyok.Szeret velem lenni,velem beszélgetni,okosnak tart és vonzónak.Sot azt is mondta,hogy ha nem lenne házas ember megkèrnè a kezem.

Egyre jobban belebonyolodtunk a dolgokba és eljutottam odáig ,hogy lefeküdtem vele.Nem szép ,nem szabadott volna ,tudtam és tisztában voltam vele,de annyira vonzodtam hozzá ,hogy nem tudtam ellenállni.

Nem egyszeri alkalom volt,többször is megtörtént ,sőt mostmár másfél éve ,hogy folyamatosan tartjuk a kapcsolatot és amikor csak lehet találkozunk.Nem egyszerű de nem is olyan nehéz ,hisz szomszédok vagyunk.

A baj az ,hogy beleszerettem.Őrűlten.Millioszor megpróbáltam kiszállni.Kertem ne keressen,mert én így csak szenvedek.Hagyja,hogy tudjam túl tenni magam,mert nekem ez így nem tesz jót.Ilyenkor jött egy- két hét csend,de a maximum két hét után úgyis mindig jelentkezett.

Tudta ha keres nem fogok nem-et mondani,hisz tudta szeretem.Elmondtam neki,nem titkoltam egy percet se.

Sokszor volt ,hogy rákérdeztem csak a sex miatt tartja-e a kapcsolatot velem,vagy èrez is irántam?A válasz mindig kitèrő volt.Sose kaptam egy igent,vagy egy nem-et konkrètan.Kèrtem ha nem szeret,akkor engedjen el!!!Nem bírom azt a tudatot ,hogy csak sex miatt keres.Eleg büntudatom volt és van az miatt is,hogy felesége van és borzalmas dolgot követek el.De felemèszt az a tudat,hogy csakis sex miatt èrdeklem.Hiaba kértem legyen őszinte ,a mai napig nem kaptam egy konkrét választ.

Tanácstalan vagyok.Ha tudnám semmit nem érez irántam ,végleg elengednèm.Pedig imádom őt .De kèptelen lennèk elfogadni ha nem érezné tényleg semmit irántam.

Nem tudom csak bekèpzelem -e magamnak,de én azt érzem és látom rajta ,hogy többet jelentek neki mint egy sima szórakozás.Akarhanyszor meglát a szeme is csillog,mindig mosolyog és boldognak látszik ha velem beszél.Soha nem tud úgy elmenni mellettem ,hogy hozzám ne érjen valamien módon.Volt,hogy egy helyen voltunk egy rendezvènyen,persze nem együtt mentünk ,de ő a felesége nélkül volt.Egesz este el nem mozdult mellőlem.Folyton velem babrált.Figyelt rám.Simogato mozdulatokat tett a fejemen.Tobbszor is azt èreztetve ,hogy szeretet próbál átadni.

Ha valami gondom volt az elmúlt másfél év alatt,támogatott lelkileg.Ha együtt vagyunk és szeretkezünk nagyon figyel rám ,rengetegszer megcsokol,hosszan és olyan a csókja ,hogy elolvadok tőle.Èrzèki és szenvedèlyes.Mindig összekulcsolja kezét a kezemmel.

Mindig mikor mosoly szünet van,szomorú.Latom rajta ,hisz itt van egy köpèsnyire tőlem és sokszor láthatom.Gonosz vagyok,mert ilyenkor szinte kilesem milyen a hangulata és viselkedése.Mindig megviseltnek tűnik ha nem beszélünk.

Mégis ha rákèrdezek èrez-e irántam,akkor nincs válasz vagy körbe magyaráz de abból semmit meg nem tudok.Nem értem.Miert van ez??Megmondanátok a vèlemènyeteket?Mi történik??Tudom ti nem fogtok tudni választ adni ,de olyan kíváncsi vagyok néhány vèlemènyre.Ez olyan dolog,hogy nem mondhatom el barátnőmnek ,senkinek,aki véleményt adhatna hisz titkolnom kell .

Szeretem őt .Nagyon!!!Sose kérném elhagyja a családját miattam.Soha nem követelnèm tőle ,ahogyan egyebet sem követelek.Es ő ezt tudja is és ahogy látom nagyon meg is bízik bennem.Akkor miért nem beszél?Miért nem mondja el az igazat nekem??Szerintetek??

Kérlek csak tapasztalt emberekkènt válaszoljatok.



2022. okt. 4. 21:32
 1/4 Noren1989 ***** válasza:

Vivódik, h bevallja-e az asszonynak.


Te meg suttba vàgtad az elveid egykis figyelemért, szóval ejnye-bejnye.

2022. okt. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy ahogy mondod!Suttba vágtam az elveim 😐😔.Nem szabadott volna már az elején sem barátkoznom vele.De hát soha nem is ilyen típusú férfiak tetszettek.Eszembe se jutott volna,hogy elindul bennem valami iránta.Es igen....nem kevés figyelmet kaptam,nem kevés kedves szót és biza le is tèrtem rendesen a helyes útról.Most meg nagyon nehéz ,mert nagyon beleszerettem 😐
2022. okt. 5. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod, miért nem enged el téged? Mert tisztában van azzal, hogy neked megfelel a szerető szerep. Ilyen egyszerű.

Eléggé szomorú, hogy azok után amit elturtel az exednek ennek a pasinak ugyanúgy elturod hogy használjon.

El voltál hanyagolva rendesen, nem becsültek meg erre a szeretodnek hagyod hogy ugyanazt tegye veled ismét?

Neked nincs eszed, remélem a felesége rajon és kiszagassa a hajad meg kiuti pár fogad! Hátha tőle végre lenne egy kis eszed.

Jelenleg egy mocskos igénytelen, gátlástalan r*b@nc vagy és ez a pasi is annak tart, világosan látszik...

Hogy te mekkora h*lye vagy. XD

2022. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, kérdező?
febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!