Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt paraplég betegek?...

Zolkó5 kérdése:

Vannak itt paraplég betegek? Semmilyen csoportot, közösséget nem találok a neten ahol fel tudnám venni a kapcsolatot kerekesszékes emberekkel. Ha valaki tud ilyet kérem írja meg az elérhetőségüket. Szép napot mindenkinek.

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 10:08
 1/2 anonim válasza:
Külföldi csoportok vannak a Facebookon, magyar kimondott parapleg nincs, de mozgássérült csopi akad nyitott es zárt is.
2022. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
24%

Engem valamiért mindig is érdekelt, ha valaki kerekesszéket használ, főleg velem nagyjából egykorúak esetében. Mindig is menőnek tartottam, ha lazán kezeli ezt a helyzetet. A kerekesszék alapból vonzza a figyelmet és valamilyen szintű elismerést vált ki az emberekből, belőlem pedig a téma iránti érdeklődés miatt főleg. Arra gondolok, hogy az helyzet ellenére is biztosan megpróbálna az illető a lehető legaktívabb életet élni, minden kalandban benne lenne. Ilyenkor, ilyet látva az jut eszembe, hogy bárcsak én is lehetnék olyan menő, elismert, tiszteletre méltó, mint az a személy, így valamennyire felmagasztalom ezt a dolgot.

Mindezek annyira érdekeltek, hogy kénytelen voltam kipróbálni ezt, hogy kielégítsem ezt az érdeklődést. Annyira érdekelt, hogy milyen kerekesszékkel közlekedni, hogy vettem egy aktív széket és volt, hogy abban töltöttem el egy-egy napot és mentem (persze kísérettel) sokfelé Budapesten. Népszerű helyek, látványosságok, leginkább aktív kikapcsolódást nyújtó helyszínek pl. fürdők, strandok ily módon történő látogatása érdekel/t a legjobban, mert ott nézik meg a legjobban az embert, ott döbbennek rá esetleg, hogy mennyire vagány, hogy ilyen aktív életet él így is. Én emiatt az érdeklődés miatt szívesen megismernék menő kerekesszékes, vagy pedig a téma iránt szintén érdeklődő fiatalt. 21F

2022. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!