Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a munka/foglalkozás...

Melyik az a munka/foglalkozás 2022-ben amivel meg lehet gazdagodni Magyarországon?

Figyelt kérdés
2022. okt. 7. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Politikus.
2022. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Neem, a közbeszerzésekre kell rámenni, Lölő például így lett milliárdos xd


Egyébként ebben az országban legfeljebb egy innovatív cég megalapításával tudsz meggazdagodni, persze csak akkor, ha nem teszel keresztbe a Pártnak.

2022. okt. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudatos és átgondolt gazdálkodással, úgy hogy nem vered el a pénzed minden indokolatlan sz.rra, úgy elég sokféle munkából össze tudsz szedni szép vagyont. Apró lépésekre kell gondolni, amivel havi szinten sokszor pár ezret takarítasz meg. Vagy mondjuk lejjebb adsz és nem mész nyaralni, meg szórakozni. Iszonyat sokat lehet spórolni ezzel is. Nekem azért nem gond pl, mert nincs is igényem ilyenekre, tehát alig költöm a pénzem, legfeljebb kajára, a lakhatáson kívül, de azt is tervezetten és amúgy sem vagyok nagyétkű. Hajvágógépet is vettem és megtanultam magamnak vágni. Egyszeri 12 ezres kiadás volt évekkel ezelőtt, de több mint háromszor térült meg azzal, hogy nem kell kiadnom fodrászra. Ne cigizz pl az is egy vagyont emészt fel. Az éves szinten felgyűlt százezreket meg befekteted. Multimilliomos nem leszel, de tisztességes munkával sehol máshol sem, nemcsak Magyarországon. Nem is elsősorban a munkakör, hanem a forintra lebontott tervezés az alapja mindennek, na meg a profitorientáltság.
2022. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Politikus/Bankár/Biztosító/Reklám

-A négy szélhámos mindent visz.

2022. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamionos
2022. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!