Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék tetoválást csak nem...

Szeretnék tetoválást csak nem tudom, hogy mennyire érné meg, szerintetek a leírtak alapján megérné?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, már nagyon régóta vonz a tetoválás, de attól tartok, hogy a későbbiekbe érettebb fejjel nem úgy fogok tekinteni rá (pl.: nem fog tetszeni, nem látom értelmét stb.), és nem amiatt csináltatnék, mert kötni tudom valamihez, hanem, mert nagyon tetszik 1-2

(Csak értelmes válaszokat szeretnék kérni, a vicces kedvükbe lévők most kerüljenek kérlek.)



2022. okt. 7. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a hennát, ugyanolyan jól néz ki, de nem tart örökké.
2022. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Henna
2022. okt. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Kevés ember van, aki25 év alatt nem bánja meg valamilyen formában a tetoválását. Meg van, aki beletojik.


A személyiség huszonévesen is formálódik, érdemes az után döntést hozni.


Jómagam határozott személyiség vagyok, amiket kijelentettem azon dolgaim úgy is vannak mai napig.

Amiket szerettem volna, mai napig imádom őket.

Ezekbe beletartozik a gerinc menti tetoválás és a nyelvpiercing is.


Sokszor mondják, egyet csináltatsz onnantól nincs megállás. Ebbe se tartozok bele. Ezt az egyet akartam magamra csak.


A henna nem rossz ötlet, főleg, ha magadnak időnként precízen meg tudod csinálni.

2022. okt. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Én azt ajánlom hogy van "ruha tetkó" vagy "harisnya tetkó" kedv szerint váltható, le és felvehető!
2022. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha szeretnéd csináltasd meg, egyszer élsz, lehet utána örökké bánnád, ha nem. Ha pedig később nagyon nem tudsz vele azonosulni, lehet változtatni, vagy eltávolítani.
2022. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
20%
Nincs szukseged tetovalasra 16 évesen kb 20 evesen más ember vagy stb illetve az ebben a korban erre elköltött pénzért egy szart fpgsz kapni nagy valószinuseggel
2022. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!