Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehetne az ilyennel csinálni?

Mit lehetne az ilyennel csinálni?

Figyelt kérdés

Ismerősi körömben van egy ember, aki folyamatosan azzal szórakozik, hogyha én mondok valamit, akkor ő kijavítgat, rám tromfol, hogy nekem nincs igazam, illetve azt akarja elérni, hogy én hülyének tűnjek a társaságban. Csak velem csinálja az illető és piszkosul zavar, agyonütni nem akarom.

Ötlet?



2022. okt. 9. 15:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Mivel ismerem néhány gyengéjét, így arra gondoltam, hogy ilyen keresztkérdés formájában rákérdeznék ezekre (vagy csesztetném vele), tudom, hogy szarul esne neki. Azonban ezt mindig nem lehet eljátszani, ráadásul én utáéok veszekedni, mert ebből szinte tuti az lenne.
2022. okt. 9. 16:29
 2/7 anonim ***** válasza:

a veszekedés nem vezet sehova...csak a belgyógyászatra gyomorfely miatt...aztán így kezdődik a gyűlölködés, verekedés..


Kelle ez? Nem? Naugye.


Nekem is volt ilyen okostojásom...egyik napról a másikra átnézni rajta, nem köszönni, nincs kézfogás, kerülni, mint a dögkutat..sokkal szebb az élet. Egy idő múlva megnyugszol, az ismerős nem köt beléd.


És soha ne szólj hozzá, ne fogadj el semmit, ne igyál vele,stb..


Ez a stresszmentesség alapja4

2022. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

- Mester! Mi kell a nyugodt élethez?

- Soha ne vitatkozz hülyékkel.

- Én ezzel nem értek egyet.

- Igazad van.

2022. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom 100 %-ban ignorálni őt, mert picit függ az életem tőle, de ez a kerülöm és nem köszönök neki ez hasznos tanács, ezt csináltam már korábban is, valamennyire működött is, de egy idő után feltűnik majd neki.
2022. okt. 9. 16:52
 5/7 A kérdező kommentje:

Kis lacibetyár ő, szinte várja az alkalmat, hogy mikor tud kellemetlenséget okozni. Például teszek egy ilyen kijelentő mondatot, hogy mondjuk tevével nem találkozhat Mo-on, na akkor ő tuti bebizonyítaná, hogy márpedig itt és itt ő látott tevét. De mondom csak velem csinálja, fogalmam sincs, hogy miért ilyen fontos neki az, hogy rajtam keresztül bizonygassa a saját felsőbbrendűségét.

Legjobb, ha olyan témákról beszélek a jelenlétében, amihez nem ért, bár szerintem akkor is megtalálná a módját, hogy beszóljon nekem. Azt gyanítom, hogy nem vagyok neki szimpatikus vagy valamilyen egyéb számító jellegből csinálhatja ezt vagy mert egy büdös bunkó és élvezi, hogy genyózik.

2022. okt. 9. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy függsz tőle? A főnököd?
2022. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, de nem tehetem meg, hogy teljesen ignoráljam.

Nem akarom részletezni, hál Istennek nem gyakran találkozom vele.

2022. okt. 9. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!