Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon melyikük nyerne?

Vajon melyikük nyerne?

Figyelt kérdés
Egy 120 kg-os agresszív, őrült amerikai focista vagy egy 75 kg-os thaiföldi muay thai bokszoló nyerne egy verekedésben? A bunyóban egy szabály van, nincs szabály. :)
2010. szept. 27. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha ráfeküdne a 120kilós akkor szétlapítaná a másikat kb :D , attól függ, mondjuk ha valaki 120 kilós még nem azt jelenti hogy 1 métert 1 óra alatt tesz meg.
2010. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem a 75 kg-os nyerne, mert minél nagyobb darab valaki, annál nehezebben/lomhábban mozog, és ha elesik, nehezebben is áll fel a földről.
2010. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:D ismerek egy kb 120-160kg-os ( nem tudom mennyi lehet ) nőt, aki elég gyorsan mozog a teniszpályán ha szükséges. szóval pont azért írtam , hogy nem biztos hogy 1métert 1 óra alatt tenne meg .
2010. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a kisebb :)
2010. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megnéznék egy ilyen harcot, egy agresszív őrült 120 kilós emberrel szemben tuti félnék kiállni :D

De a taktika is sokat számít, hát egy picivel több esélyt adnék a thai boxernek.

2010. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ. ha a 120 kilós üt először, és betalál, akkor valószínűleg ő nyer, mert a kis csepp thai megszédül, mint istállóban a pipi
2010. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 120 kg-osra fogadnék. Ha földharcra kerülne sor (és tuti, hogy a focista azt erőltetné) a muay thaiosnak nem lenne esélye.
2010. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!