Ki az a Gecsey?

Figyelt kérdés
Hatvanban láttam nemrég és kíváncsi lettem hogy miért van ilyen extrém kinézete meg miért jár harisnyában meg puttonnyal a vállán?

#Hatvan #Extrém kinézet #Gecsey
2022. okt. 11. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég hallottam egy legendát a történetéről. Állítólag az ősi Dakota törzsből származik és még a 17. században szelte át az óceánt, hogy elmeneküljön a gyarmatosítók elől. Kérdezheted, hogy lehetséges ez? Hogy lehet, hogy azóta is életben van még? Nos állítólag, és tényleg állítólag még Amerikában megtalálta az örök élet elixírjét. Egy olyan növényből állítja elő ami csak a Dél-Dakotában lévő Black Hills-i erdőkben található meg. Kérdéses, hogy rajta kívül ki ismeri még a receptet. De ami tény, hogy ő él és itt jár közöttünk.
2022. okt. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Régebben sokat találkoztam vele Turán,majd Hatvanban az állomáson. Most stoppolni látom néha a boldogi úton. Meg van öregedve,botra támaszkodva ,de még mindig kóborol.

2022. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!