Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek van youtube csatornája,...

Akinek van youtube csatornája, kb. mennyi idő alatt lett meg a 100 feliratkozó?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 07:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

12 dollar, es azonnal megvan

[link]

2022. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi :-) de önerőből gondoltam.
2022. okt. 12. 09:04
 3/22 anonim válasza:
100%
addmefast és max pár óra
2022. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Szerintem megvenni nincs értelme. Olyannak a válaszát várom, akinek esetleg indított youtube csatornát, és még emlékszik rá, hogy kb. mennyi idő alatt lett meg neki a 100.
2022. okt. 12. 10:28
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. Hasznos és érdekes tartalom szépen megindul, abból tudsz már prognosztizálni egyszerű eszközökkel. Ami meg nem ilyen, ott kár matekkal fáradozni.
2022. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted ingyen hogy lesz feliratkozod? Hirdeted magad? Vagy arra varsz, hogy emberek veletlenul rakattintanak a videoidra? Amig nincs kiveto,nincs lajk, nincs related video, nem fog senkinel megjelenni. Hirdetni akarod? Az is penz, vagy telecseszed a barataid facebookjat a csatornad linkjevel? ( en inkabb kifizetnek 12. dollart)

Kiraly, hogy az elso valaszom le lett pontozva, de te megis mit csinalsz, hogy legyen 100 feliratkozod? Csinalok egy csatornat, nem hirdetem, felteszek egy videot, es ugyhagyom, nem lesz egy feliratkozom se.

Ha reklamozom, megkerek embereket, megosztom a barataimmal,akkor akar egy ora alatt is.


Mirol szol a csatornad? Link?

2022. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha hirdetés, borókás, vagy feliratkozó vásárláson kívülre gondolsz akkor tartalomtól függ. Ha csinálsz egy minőségtelen videót akkor nyilván nem fog senki feliratkozni rád. Ha minőségi, érdekes vagy izgalmas videókat csinálsz garantálom hogy lesznek feliratkozoid. De inkább angol videókat csinálj mert több emberhez eljuthat. Itt Magyarországon nehezebb befutni
2022. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#7 *botolás csak félre írtam
2022. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Juj, én nem pontoztam le senkit, és köszönöm, hogy válaszoltatok. A verseimet teszem fel zenei aláfestéssel. Igazából az volt az elképzelésem, hogy van egy facebook oldalam 9 ezer követővel, akiknek tetszik, amit írok, a posztolt versek aljára szoktam betenni a linket. Egy videót feltettem öt évvel ezelőtt, de aztán nem foglalkoztam vele, egy hónapja döntöttem úgy, hogy megpróbálom. Jönnek feliratkozók, csak úgy látom elég lassan, ezért gondoltam, hogy érdeklődök, másoknak mennyi idő alatt jött össze.


Ez a csatorna:


https://www.youtube.com/channel/UCLFVibXbuKmGbcK9NzxNIew

2022. okt. 13. 09:22
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, ezugyben mar irtal nekem masik kerdes el privatban. Te hany eves vagy?


Nem akarok gonosz lenni, de a verses videoid valószínűleg a 60+ os nőknek tetszhet. Facebookon is ahogy lattam, foleg ők kommentelnek. Ez a korosztaly facebookon aktiv, lehet hogy nem is tudjak, hogy youtubeon hogy kell feliratkozni. Ha mar van egy 9ezres bazisod, akkor oket kellene valahogy mozgositani, hogy erositsek a csatornadat.

2022. okt. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!