Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek van youtube csatornája,...

Akinek van youtube csatornája, kb. mennyi idő alatt lett meg a 100 feliratkozó?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 07:21
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem voltál gonosz, csak őszinte :-) Én 40 vagyok. Igen, írtam, hogy ott próbálkozom, csak úgy tűnik, hogy nagyon lassan megy. Az első kérdést azért írtam ki, mert akkor még nem nézte senki, most már nézik, csak a feliratkozás megy lassan. Na mindegy, majd lesz belőle valami, vagy nem :-) Köszi a válaszod.
2022. okt. 13. 11:05
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

A videok vegere tegyel infot arrol, hogy hol tudnak feliratkozni. Ha uj videot posztolsz, mindig osszd meg facebookon is. Ha jol lattam, csak a csatorna indulasarol van poszt. Folyamatosan fent kell tartani a "hirdeteset".


Barmelyik mai videost megnezed, mindig bent van a videoban ,ha tetszett,akkor likeold, es iratkozz fel!

2022. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Csinalhatsz nyeremenyjatekot is, mondjuk a megosztok kozott kisorsolod egy kezzel irt versedet, vagy valami hasonló.
2022. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen a segítséget :-)
2022. okt. 13. 13:59
 15/22 anonim válasza:
100%
Nekem is pár évig tartott míg 100 feliratkozóm lett. Minden attól függ, mit tartalmaznak a videóid. Nagyon szépek a verseid, a videók is. Biztos lesz még feliratkozód, de ezzel a műfajjal nem lesz sok. A YT nagyon elterjedt a fiatalok és már a gyerekek körében is. És úgy látom, hogy őket csak a sok marhaság érdekli és nem a művészet. Sajnos.
2022. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Az összes aláfestő zenét cserélném kevésbé elcsépeltre. A feliratozás ritmusa nekem rettentően vontatott, és igazából szavalásra és a te verseidre számítottam, amikor #15 hozzászólását olvasva nekiálltam előkaparni a linket korábbról. Ugyanaz az érzés fog el, ami az orvosi váróban, ahogy a harmadik óra közeleg... Emberek, akik szerint az időm értéke ennyi, korlátlanul el lehet játszani belőle, sőt, én legyek türelmesebb. Nem, emberek kapcsolódása mindig kétirányú. Meg kell találd a legapróbb részletekben is azt a metszetet, ami téged is és a nézőt is kellően boldoggá teszi.
2022. okt. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen, próbálom megfogadni a tanácsokat :-)
2022. okt. 20. 12:40
 18/22 A kérdező kommentje:
Azt én is észrevettem, hogy az első pár videó talán kissé hosszúra sikerült, de még csak most kísérletezem először a videó készítéssel :-) remélem idővel majd az is jobban fog menni. Azt is tudom, hogy a fiatalabb korosztályt nem igazán köti le, de én nem tudok mást írni, csak ami őszintén jön.
2022. okt. 20. 18:38
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatnál olyan videót is, ahol Te magad szavalod el a verset!
2022. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Gyakorlati értékesítést se lenne hülyeség betéve tudni. A közhiedelemmel ellentétben ez nem valami száraz tananyag, meg nem is dülledő szemű sikeremberré nevelő valami. Inkább csak annyi, hogy hogyan törődj mesterien azoknak a nagyszerű embereknek az érzékeny belvilágával, akik annyira szeretnek, hogy újra és újra megtalálnak a pénzükkel... :) És persze az idevezető úttal, nagyon mélyen ideértve a belső utat is. A bestbookbits csati youtubeon szerintem megteszi kezdeti bőségzavarnak, és elég hamar kialakul, ha figyelsz az írók nevére, hogy melyik "iskola" testhezállóbb neked. "Iskola" alatt itt gyakorlatilag "XY-féle életbölcsesség" a körvonalazni való, ami a téged legjobban megszólító írók neveit jelenti. Érdemes kigyűjteni kedvenc jegyzetelős appodba, meg szerintem az igazán szemfelnyitó könyveket jó dolog ténylegesen elolvasni és közben jegyzetelni a csúcsgondolatokat mondjuk Notionben.
2022. okt. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!