Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákhitellel kapcsolatban...

Diákhitellel kapcsolatban lenne kérdésem. A diákhitel pluszt már semmi esélyem felvenni?

Figyelt kérdés

Van a szabadfelhasználású diákhitelből 2 fajta.

Amikor havonta 150 ezret utalnak, meg amikor egyszerre utalnal 500 ezret és az kamatmentes, az a diálhitel plusz. Most akartam igényelni, de azt írták, hogy szeptember 30 után már nem lehet.... én ezt nem tudtam és nagyon nagy szükségem lenne rá...

Már semmilyen mód nincs arra, hogy mégis tudjam valahogy igényelni?



2022. okt. 12. 15:47
 1/5 anonim válasza:
100%
Nincs, diákhitel 1-et tudsz már csak.
2022. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És mikor lehet majd újra igényelni?

Mármint a diákhitel pluszt?

Csak jövő szeptembertől?

Illetve még az lenne a kérdésem, hogy a két hitelt párhuzamosan is lehet igényelni?

Teszem azt, ha mondjuk per pillanat igényelem a diákhitel 1 - et akkor igényelhetem mellé a diákhitel pluszt is?

2022. okt. 12. 20:16
 3/5 A kérdező kommentje:
(Tudom, hogy most már nem tudom felvenni a pluszt, csak kérdezem, hogy a kettőt lehetne - e egyidejűleg is..)
2022. okt. 12. 20:17
 4/5 anonim válasza:
Ha a kormány újra bevezeti. De nem hiszem, hogy az mostanában lesz. Ha szerették volna megtartani, akkor meghosszabbították volna, mint eddig. Ha lenne Plusz és 1 is, akkor igen, mindkettőt lehetne egyszerre.
2022. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát most egy kicsit szomorú lettem..:(

Na mindegy, ez van...

Köszönöm a válaszokat!

2022. okt. 13. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!